This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinees bord met zilveren beugel Ø 25,6 cm.
Starting price 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Queng Lung met tuin decor. Met latere zilveren beugel. Minimale chip. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Starting price 120 EUR

18e Eeuws Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Yixing trekpot
Starting price 120 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met losse ringen. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups op voet
Starting price 120 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Starting price 120 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm.
Starting price 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met rondom figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Eén vaas randschade. Afmeting: H 23 cm.

Chinese vaas op sokkel
Starting price 130 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas op sokkel. Met krijger decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Acht Chinese borden
Starting price 130 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm.
Starting price 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.

Zes Japanse Imari kop + schotels
Starting price 140 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese wierookhouders
Starting price 140 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen wierookhouders met blauw decor. Afmeting: 6,5 x Ø 5,5 cm. / 5,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Starting price 140 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Starting price 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kantonese schrijfdoos
Starting price 150 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met floraal/vogel decor. Afmeting: 6,5 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 25 cm.
Starting price 150 EUR

Oude Chinees porseleinen diepe schotel met feniks decor + bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse Chinese of Japanse schotel Ø 29,5 cm.
Starting price 150 EUR

17e Eeuwse Chinees of Japans porseleinen schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma boeddha + hocker
Starting price 150 EUR

Japanse Satsuma porseleinen boeddha + hocker met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 41 cm.
Starting price 150 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met landschap/bloemvazen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.

Japanse bloempot met draak en tijger
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse Japanse messing bloempot. Met draak/tijger decor. Afmeting: H 25 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Starting price 150 EUR

Oud Chinees rolschilderij met bamboe/tekst decor + signaturen. Vochtvlekken. Afmeting: L 106 x B 33 cm. In redelijke staat.

Chinese wierookbrander + sokkel
Starting price 150 EUR

Oude Chinese wierookbrander op sokkel met Foo-honden koppen. Tijgeroog mineralen. Karakterteken op deksel. Afmeting: 6 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Starting price 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote celadon vaas met reliëf draken decor. Familie Rose pot met figuren decor + bodemmerk. Gemberpot met landschap decor, deksel schade. Chinese lamp gema...

Chinese vaas, H 18 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Chinees kopje
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop met drie draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte dekselpot, H 38 cm.
Starting price 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 11,5 cm.
Starting price 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met hoogwaardigheidsbekleder in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 14,5 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met perzikranken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas met oren, H 18,6 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 60 cm.
Starting price 150 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur, floraal decor en oren. Afmeting: H 60 x Ø 31 cm. In goede staat.

Halsketting met drie Chinese bedelkralen
Starting price 150 EUR

Halsketting van lederen koord met daaraan drie oude Chinese bedelkralen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Starting price 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met rood glazuur + bodemmerk. Pijpvaas met figuren decor + bodemmerk. Celadon gemberpot. Capucijne kom, minimale chip. Afmeting: 9,5 - 24 cm. I...

Chinese vleesschaal
Starting price 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Starting price 150 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose koppen
Starting price 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 12,5 cm.
Starting price 160 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Starting price 160 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met watervogel decor. Blauw-wit. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 21 cm.
Starting price 160 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén bord chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Verte vazen, H 9 cm.
Starting price 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigd. Afmeting: H 9 cm. In matige staat.

Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Starting price 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekschaal
Starting price 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.

4x Chinese roomborden
Starting price 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Starting price 180 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.

Chinese tinnen theebus
Starting price 180 EUR

Chinese, octagonale tinnen theebus met achter-glas afbeeldingen + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese Song-stijl vaas
Starting price 180 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met lichtblauw glazuur. Song-stijl. Afmeting: H 22,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal
Starting price 180 EUR

Japanse Imari porseleinen schaal met floraal/goud/strijdwagen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 27,7 x 27,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm.
Starting price 180 EUR

Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Japanse fluitspeler
Starting price 180 EUR

Grote Japanse Satsuma porseleinen fluitspeler met floraal/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 50 x 36 x 24 cm. In goede staat.

Chinese 4-kantige vaas, H 31,6 cm.
Starting price 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vierkante vaas met zwart glazuur en floraal/olifanten reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,6 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 26 cm.
Starting price 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Roodbruin glazuur met goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 180 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, één kop goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 x Ø 12 cm. In redel...

Twee Chinese schotels met zilveren beugel Ø 10 cm.
Starting price 180 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met latere zilveren beugels. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm.
Starting price 180 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Chinese kopjes
Starting price 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen
Starting price 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. (1) Kom met Imari decor, één haarlijn. (2) Kom met draken decor + vier tekens bodemmerk, haarlijnen. Afmeting: Ø 18,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten
Starting price 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Queng Lung + Kang Xi. Beschadigd + restauratie. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop+schotels
Starting price 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...

Twee Chinese schalen
Starting price 200 EUR

Twee Chinees porseleinen schalen met feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese theepot in perzikvorm
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen theepot in perzik-vorm. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Starting price 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Starting price 200 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Queng Lung schaal
Starting price 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en kostbaarheden decor. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet
Starting price 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Blauw glazuur. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede staat.

Chinees Ming bord Ø 19,3 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Ming bord met paradijsvogel decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Starting price 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte theepot met figuren/floraal decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Starting price 200 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Starting price 200 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinese tegel
Starting price 200 EUR

Dikke Chinees porseleinen tegel met figuren decor. Afmeting: 3 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Chinees Kantonese kom Ø 11 cm.
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom met figuren decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 16,5 cm.
Starting price 200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met Wanli decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Spinach & egg kom Ø 21,6 cm.
Starting price 200 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk + spinach & egg glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 44 cm.
Starting price 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in hemelrijk decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 13,7 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met vissen reliëf decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 13,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Starting price 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16 cm.
Starting price 200 EUR

Chinese celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Starting price 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Kleine Chinese flacon
Starting price 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.

Chinees diep bord Ø 22 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Starting price 200 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met rode draak/Familie Verte /wolken decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas mogelijk bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.

Chinese natfruitschaal + lekschaal
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Starting price 220 EUR

Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Starting price 220 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Starting price 220 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Starting price 240 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Starting price 240 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese plaquette in lijst
Starting price 240 EUR

Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese papier maché pot Ø 22,5 cm.
Starting price 240 EUR

Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse/Chinese kaarskandelaren
Starting price 240 EUR

Twee antieke Japanse/Chinese bronzen kaarskandelaren met kraanvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
Starting price 240 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Starting price 240 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Chinese Kantonese schrijfdoos
Starting price 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met figuren decor. Afmeting: 6,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.