Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Queng Lung met tuin decor. Met latere zilveren beugel. Minimale chip. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met losse ringen. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met rondom figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Eén vaas randschade. Afmeting: H 23 cm.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas op sokkel. Met krijger decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen wierookhouders met blauw decor. Afmeting: 6,5 x Ø 5,5 cm. / 5,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met floraal/vogel decor. Afmeting: 6,5 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen diepe schotel met feniks decor + bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Chinees of Japans porseleinen schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma porseleinen boeddha + hocker met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met landschap/bloemvazen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse messing bloempot. Met draak/tijger decor. Afmeting: H 25 x Ø 30 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met bamboe/tekst decor + signaturen. Vochtvlekken. Afmeting: L 106 x B 33 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese wierookbrander op sokkel met Foo-honden koppen. Tijgeroog mineralen. Karakterteken op deksel. Afmeting: 6 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote celadon vaas met reliëf draken decor. Familie Rose pot met figuren decor + bodemmerk. Gemberpot met landschap decor, deksel schade. Chinese lamp gema...
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop met drie draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met hoogwaardigheidsbekleder in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzikranken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur, floraal decor en oren. Afmeting: H 60 x Ø 31 cm. In goede staat.
Halsketting van lederen koord met daaraan drie oude Chinese bedelkralen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met rood glazuur + bodemmerk. Pijpvaas met figuren decor + bodemmerk. Celadon gemberpot. Capucijne kom, minimale chip. Afmeting: 9,5 - 24 cm. I...
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met watervogel decor. Blauw-wit. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén bord chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigd. Afmeting: H 9 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Chinese, octagonale tinnen theebus met achter-glas afbeeldingen + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met lichtblauw glazuur. Song-stijl. Afmeting: H 22,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen schaal met floraal/goud/strijdwagen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 27,7 x 27,7 cm. In goede staat.
Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Grote Japanse Satsuma porseleinen fluitspeler met floraal/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 50 x 36 x 24 cm. In goede staat.