Antiek tien-delig Majolica gebakstel. In bladeren-vorm. Circa 1910. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt 'de Klaauw'. Iets randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek servies met Chinees Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, grote schaal, kleine schaal, melkkan, zeef + bakje, suikerpot, elf kopjes, twee kleine kopjes, negentien schotels. Enke...
Grote 19e eeuwse majolica wandplaquette met damesbuste. Circa 1860. Gemerkt WSHS. Enkele chips. Afmeting: 16 x Ø 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen dekselterrine. Marcolini teken. Bodem gerestaureerd. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.
Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Duitse Kaiser porseleinen dekselvaas met handgeschilderd/goud decor. Met ramskoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen theekan. Knauff. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Dertien delen Duits Meissen porselein serviesgoed + één deel Limoges. Onder andere: Marcolini. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13,5 - Ø 26 cm.
Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met pauw in landschap decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen Hutschenreuther Selb Kunst-Abteilung tafellamp. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke majolica botervloten. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x Ø 23 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen Meissen vaas met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke chinoiserie keramieken Fischer Budapest vazen. Circa 1890. Eén vaas chip deksel + leeuw. Eén vaas dekselschade + bovenrand schade. Afmeting: H 44,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome liggende koeien. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Hollands vijf-delig Delfts Fayence polychrome kaststel met landschap decor. Gemerkt H.B. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...
Twee grote Arnhemse Ram vazen. Door R. Sterken. Floraal decor. Circa 1915. Eén vaas gerestaureerd, andere goed. Afmeting: 26,3 x Ø 17,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor + bodemmerk. Chips. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.