Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke twee-deurs vitrinekast met polychromie, gebogen deuren en glazen inleg. Louis Quinze-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 42 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met marqueterie en bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 44 x 31 cm. In goede staat.
Eikenhouten Franse-stijl wandtafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 126 x 39 cm. In goede staat.
Hollands geëboniseerd theekastje met snijwerk en facet geslepen glas. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico. Circa 1880. Afmeting: 137 x 96 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Afmeting: 94 x 58 x 57 cm. In goede staat.
Eiken buffet. Deels gefineerd. Circa 1880. Afmeting: B 193 x H 180 x D 72 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegel met bronzen ornamenten. Rococo-stijl. Afmeting: 81 x 37 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken haardscherm met ranken/putti/fratzen decor. Neo renaissance. Afmeting: 113 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met heraldiek decor. Neo renaissance. Afmeting: 50 x 104 x 9 cm. In goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schwarzwalder rooktafel met ranken decor. Afmeting: 85 x 49 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken schaarstoel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 100 x 68 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 102 - 120 cm. In goede staat.
Mahonie wandkast. Rondom met snijwerk gedecoreerd. Circa 1880. Afmeting: 70 x 70 x 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met facet geslepen glas + twee vitrinekastjes met bol glas. Circa 1920. Afmeting: 75 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Fries eiken kabinet. Circa 1800. Met gebogen lades, getoogde kop en guirlandes. Afmeting: 235 x 171 x 57 cm. In redelijke staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
Ronde iepenhouten uittrektafel met spits toelopende poten. Circa 1930. Afmeting: H 77 x Ø 110 cm uitgetrokken 150 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
Kersen bijzettafel in 20-er jaren stijl. Met konische poten en één lade. Afmeting: 70 x 70 x 55 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
Ronde bijzettafel van eikenhout. Met gedraaide bolpoten. Afmeting: H 58 x Ø 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
Damessecretaire. Willem III. Circa 1870. Palissanderhout, deels massief. Interieur met kersenhout. Waarschijnlijk Horrix, Den Haag. Afmeting: H 148 x B 109 x D 52 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafel. Circa 1900. Palissander blad met messing inlegwerk. Poten met messing afgewerkt. Zeldzaam model. Afmeting: L 176 x B 96 x H 75 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire secretaire met vlakke pilasters. Circa 1820. Minimale fineer schade. Afmeting: 153 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken kist. Front met decoratief inleg- en snijwerk. Zeldzaam model. Afmeting: L 161 x H 63 x D 58 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Biedermeier. Circa 1820. Met schuine klep. Afmeting: H 204 x B 109 x D 54 cm. In goede staat.
Mahonie chaise longue. Holland. Willem III periode. Circa 1860. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: B 202 x H 118 x D 68 cm. In goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Massief eiken kast. Circa 1910. Meubel recent gerestaureerd. Binnen met vier inleg planken. Niet uitneembaar. Afmeting: H 200 x B 144 x D 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands secretaire. Circa 1840-1850. Louis Seize-stijl. Binnenwerk met veel lades. Afmeting: H 163 x B 99 x D 50 cm. In goede staat.
Zes stoelen. 20er Jaren stijl. Streng Jugendstil. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: H 94 x B 44 x D 50 cm. Zithoogte: 50 cm. In goede staat.
Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten tafel met leeuwen vol gesneden en klauwpoten. Afmeting: 62 x 102 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl bank met blauwe stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 182 x 62 cm. In goede staat.