Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing wandlampen. 20e Eeuw. 1910 + 1960. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.
Bronzen fontein met naakte vrouw en vogels. Afmeting: 151 x 70 x 70 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met figuren voorstelling en marmeren basement. Deukje bij rand. Afmeting:H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Vier antieke koperen petroleum tafellampen. Afmeting: 60 - 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse merklap/letterlap. Anno 1807. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Twee oude wildbestekken in cassettes. 20e Eeuw. Plated. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke albasten reliëfs. 19e + 20e Eeuw. Figuren in landschap. Eén haarscheur. Afmeting: H 10 x B 9 cm. / H 8 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse snijwerk kronen voor kasten. Afmeting: 52 - 92 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ikonen met cloisonné. 1x 19e Eeuw met brons, verso Latijns schrift met Maria. 2x 20e Eeuw, brons met replica ikonen. Afmeting: 9,5 - 16,5 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakelieten Philips radio. Wereldontvanger. Type BX 320 A. Circa 1952 - 1953. Afmeting: 26 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Zeer grote kroonluchter met messing en prismenglas. Ovaalvormig. Afmeting: 70 x 40 x 95 cm. In goede staat.
Zeer grote kapitale Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel. Circa 1880. Historisme. Landschap met paard en trompet blazende ruiter. Genummerd. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kinder wasmangel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Antiek gewichtenblok met bronzen gewichten van 50 gram tot 1 kilo. Afmeting: 9 x 20 x 6,5 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.
Messing verrekijker met leder in hardhouten kist. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 9 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecesaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Parker pennen met doublé. Parker Sonnet. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Oude Spaanse gitaar. Ritmo Cadete Spain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.
Drie delen antiek tin. 18e Eeuw. Bestaande uit; kruik + twee grote schotels. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren weegschaal met marmer + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 17 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
Lot antiek Hollands beschilderd tin. Circa 1900. Tiel. Bestaande uit: tablet, kraantjeskan, melk/suiker set + houder. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts bronzen barok kaarsenkroonluchter. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 47 x Ø 42 cm. In goede staat.
Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse tabaksdozen. 1x Messing met landschap. 1x Blik, met beschildering. Afmeting: 12 - 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Hoorn des Overvloeds met plated monturen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse petroleum-lampvoet met automaat. Waarschijnlijk draaide de lampenkap. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen tafellamp op vergulde houtgestoken console. Handbeschilderd/floraal. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws lepelrek met lepels. Ossenbloed. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse meerschuim tabakspijp met rokende engel. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Vier oude messing kaarskandelaren. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 18 cm. In goede staat.
Zware bronzen Tibetaanse klankschaal met vergulding. Draak decor. Geplaats op houten console. Afmeting: H 4 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade of nefriet sculptuur. In de vorm van een platvis. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Chinees natuurstenen vogelfiguur van jade of nefriet. Gestoken. 20e Eeuw? Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Drie delen antiek tin. Bestaande uit: Nachtspiegel en twee kruiken. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.