This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Chinese koppen
Result: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...

6x Chinees porselein
Starting price 400 EUR

Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso en haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden Ø 22 cm.
Starting price 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

4x Spekstenen snijstukken
Result: 200 EUR

Vier antieke Chinese spekstenen snijstukken. Onder andere; plantenbakken en een snijstuk met Chinese wijsheren. Circa 1900. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

3x Japanse Geisha schilderijen
Starting price 100 EUR

Drie Japanse geisha schilderijen. Gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Result: 2.250 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor en symbolen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat

Chinese blauwe vaas
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Result: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 23 cm.
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Starting price 300 EUR

Chinese celadon pot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 22 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese gele kom
Result: 180 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose kom
Result: 230 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Result: 550 EUR

Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Starting price 1.500 EUR

Groot Chinees rolschilderij met landschap decor. Handgesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x B 68 cm. In goede staat.

Chinese dubbele vaas
Result: 350 EUR

Chinees porseleinen dubbele vaas met floraal/goud decor. Twee bodemmerken. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Result: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Starting price 1.500 EUR

Groot Chinees rolschilderij. Paarden in landschap decor. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x 66 cm. In goede staat.

Chinese Pelgrim/maan vaas
Result: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Result: 225 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17 x Ø 17 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.