Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Antieke Oosterse octagonale houtgestoken tafel. Opklapbaar, afneembaar blad met motieven. 19e Eeuw. Afmeting: 58 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Willem III damesbureau. Louis Philippe. Circa 1860. Met drie lades en mooi binnenleven. Afmeting: 130 x 87 x 48 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Kantonees porseleinen bloempot met onderschotel. Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.