Duitse blikken speelgoed racebaan uit de jaren '30. In originele doos D.R.P. Perry. Bestaande uit twee auto's, racebaan en verkeerslicht. Compleet en maar licht bespeeld. Afmeting: 39 x 39 x 7 cm. In ...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese miniatuur vazen met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Majolica bloempot op zuil met floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Enkele chips onderrand bloempot. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw met kind en bloem. Mooie Italiaanse lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 59 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.
Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws porselein. (1) Kratervaas met landschap en goud decor, circa 1820. (2) Schenkkan met jacht en goud decor, circa 1820. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd Markus. Gezicht op Beekbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 63 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.