Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.
Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. Samaritaan + Abrahams offer. Afmeting: 34 x 42 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Engelse of Duitse School. Bosgezicht met jager, jachthond en ree. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
P. van Dinteren. 20e Eeuw. Landschap met boer en koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.
L. Jaarlinde. Tweede helft 20e eeuw. Dame bij kleermaakster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 22 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boer, boerin en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
J. Blok. 20e Eeuw. Ballerina zittend op bankje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
J. Rockx. 1892 - 1952. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd Markus. Gezicht op Beekbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 63 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Jan Wessels, Hengelo. Wild en natuurschilder. Poldergezicht met vliegende zwanen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Brouwer. 19e Eeuw. Interieur met man en vrouw. Op blik geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
Friedrich Frotzel, 1922. 1898 - 1971. Duitse School. Duitse meisjes met speelgoed. Olieverf op schilderkarton. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.
Victor Zeppenfeld, 1872. 1839 - 1890. Vluchtelingen met kind in hondenkar. Bedoeking ter conservatie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 79 cm. In goede staat.
Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Gerriet Postma. 1986. Nr. 60/40. Heilige stoel. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies, 1883-1966. Waalhaven Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 63 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
J. Meine Jansen. 1908 - 1994. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Nicolaas van der Waay, 1804 - 1880 + E.S. Witkamp. Schets voor plafond. Restauratie + beschrijving. Afmeting: H 49 x B 42 cm. In redelijke staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 28/199. Amerikaanse School. Twee naakte dames, massage. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Eendenfamilie bij waterpartij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse ijspret bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.
Johan Mari Henri Ten Kate. 1831 - 1910. Landschap met meisje op klompen. Iets verkleurd. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 15 cm. In redelijk/goede staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Marc Lamers. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 1886. Onduidelijke signatuur verso. Rijtuig met menner. Olieverf op paneel. Eén beschadiging. Afmeting: H 29 x B 32 cm. In goede staat.
Indiase achter-glasschildering. Indiase bruid. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
H. Weegewijs. 1875 - 1964. Boerderij in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1987. 1948 - . Na de regen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.