Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.
Polychrome Delftse Fayence sierschotel met duif. Circa 1900. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delftse Fayence pendule op console. Rococo-stijl. Console is gaaf. Klok en wijzerplaat is gelijmd. Functie niet getest. Afmeting: 44 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Herberg voorstelling. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Lot antiek Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met deksels. Figuren/teksten decor. Met bodemmerk. Drie schotels goed, twee met haarlijn, één beschadigd. Zes kopjes goed. Vijf deksels goed. A...
Antieke smeedijzeren bijzettafel met zes-pas Turks Iznik tegeltableau. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 42 x 52 x 37 cm. In goede staat.
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Lot van twintig Hollandse mangaan-kleurige tegels met terpdorpen/watergezichten. Chips. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Spaans Fayence 3-pas tegeltableau. NTRA SRA Dela Esperanza. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Dertig stuks antieke Friese tegels. Divers. Landschap/figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig Friese tegels met decor van landschappen met huis + zeilboot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Achtentwintig stuks 18e - 19e eeuwse tegels. Beugeltas model. Zeven keer vier-pas. Rococo-stijl. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Belgisch handbeschilderd Jugendstil theeservies met floraal decor. Moreau Frerer Liege. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, vier kop en schotels, waarvan twee kopjes haarlijn...
Vier antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles wandborden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 25 cm. In goede staat.
Lot Hongaars Hollohaza porselein. Onder andere: dekseldozen, tafelbellen, vaas et cetera. 20e Eeuw. In goede staat.
Negen antieke Hollandse polychrome Fayence borden met bloemvaas decor. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; twee kleine Tichelaar, circa 1900. Zes grotere, gemerkt de Klauw, 18e eeuw. En één hele grote van d...
18e Eeuwse Delftse schotel met boeren vrouw en hoorn des overvloeds. Twee chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Duitse Fayence handbeschilderde bierpul met tinnen monturen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met militaire figuren. Kleinere restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.
Hollands 17e eeuws polychrome vierpas tegeltableau met vogel decor. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollands antiek 18e eeuws zes-pas tegeltableau. Mangaan. Voorstellende Willem IV Karel Hendrik Friso prins van oranje. 1702 - 1732. Eén tegel chip. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen honden. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands aardewerk. 20e Eeuw. 1x Grote Mobach asbak Ø 27 cm. 1x Leiderdorp Holland vaas 857. Afmeting: 11,5 - 28 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Engelse Sunderland Luster Creamware keramieken kommen met figuren/goud decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee delen pre Columbiaans aardewerk met originele polychromie. 1x Schaal met drie kat-achtige poten. 1x Ghendi met ruitvormige beschildering. Afmeting: 18 - Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek veertien-delig porseleinen Jugendstil servies met engelen en goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Eén tuit beschadigd. Eén oor mist. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Collectie van 46 stuks Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Zitten interessante voorstellingen bij. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke tegels. Twintig stuks. 18e - 19e - 20e eeuw. Hollandse mangaan-kleurige tegels met dorpen en zeegezichten decor. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede sta...
Antieke Delftse fayence plaquette met veerpont decor. In eiken lijst. Circa 1900. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Hollandse fayence tegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse mangaan kleurige religieuze tegels in lijst. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Jugendstil polychrome keramieken herdenkingsbord. President Woodrow Wilson USA. 1918 - 1919. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Groot bord heeft randschade. Afmeting: Ø 22,5 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
4-Pas Delfts tegeltableau. 19e Eeuw. Boerin melkt koe. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
6-Pas tegeltableau. 19e Eeuw. Boer met koe. Restauraties. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse platelen amfora vaas. Geschilderd door Breetvelt Zuid Holland Gouda. Circa 1920. Floraal. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Gouda platelen schenkkannen. Zogenaamde Fonso's. Ontwerp Fons Decker, 1878 - 1949. Eén chip voet + handvat gelijmd. Afmeting: H 12 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Rozenburg-Den Haag polychrome platelen herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid. Jugendstil. Chip. Afmeting: 7 22 cm. In redelijke staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Gouda platelen cachépot met floraal en goudfazant decor. Circa 1910. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 29 cm. In goede staat.
Antiek Weens porseleinen figuur. Meisje met bloem. Gemerkt met bijenkorf. Drie bloembladen missen. Circa 1900. Afmeting: H 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Keramieken kunstobject door Monique Degluaire te Chapaize Sqone et Loire. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen arend. Dresden. 20e Eeuw. Chip staart. Afmeting: 34 x 36 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren in de stijl van Jacob Petit. Circa 1835. (1) Man met wijnkorven + fles, arm gelijmd, chip hoed, basement restauratie. (2) Vrouw met wijnkorven en...
Zes diverse oude/antieke figuren. Ongemerkt. 19e - 20e Eeuw. Frankrijk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 16 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha. Figuur met celadon craquelé glazuur. Afmeting: 13 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Groot Duits Goebel porseleinen figuur. Opvliegende eenden. W. Germany. Nr. 3824627. Afmeting: 26 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Keramos Wien keramieken figuren. Circa 1920. (1) Meisje met appels, chip. (2) Forel, goed. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote porseleinen tafellamp met kristal (uil). Huwelijk, beeld + lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 x Ø 35 cm. In goede staat.
Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...
Twee grote porseleinen dekselvazen met guirlandes/portretmedaillons en goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Hollohaze Hungary porseleinen 7-liter fles, Palinka. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Elf antieke Duitse porseleinen borden met Zwiebelmuster decor. Gemerkt met R. Circa 1900. Twee borden met haarlijn. Rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen Meissen bonbonschalen. Schalen opengewerkt met Zwiebelmuster decor. Teichert Meissen + twee maal Knauff. Eén bak fout. Afmeting: Ø 15 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken wandplaquette met landschap decor. Trentham Hall Staffordshire. S. Fielding & Co. Railway pottery Stoke on Kent 1893. Afmeting: 49 x 38 x 3 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen deelservies. Pompadour met goud decor. Bestaande uit: Twee kop en schotels, twee gebaksborden, theekan, suikerpot, en een los kopje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...
Lot Duits porselein. (1) Kobaltblauwe Bavaria K.P.M. vaas met goud decor. (2) Grote Rosenthal vaas met floraal decor. (3) Hutschenreuther verdeelschalen-set met goud decor. Afmeting: 12 - 24 cm. In go...
Twee delen 19e eeuws porselein. (1) Kratervaas met landschap en goud decor, circa 1820. (2) Schenkkan met jacht en goud decor, circa 1820. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Weens gemerkte stijl vazen met figuren en goud decor. Bijenkorf, Victoria Czechoslowakija. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse wandschotel naar Otto Eerelman. Circa 1880. Verso gemerkt Delft F. 1. Blindmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. Met figuren/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.
Twee Delftse Fayence plaquettes in eiken lijst. Circa 1900. Royal Bonn Delft. Zeegezichten met boten. Afmeting: H 14 x B 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met floraal en papegaai decor. Enkele chips. Afmeting: H 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftsblauwe Fayence borden met chinoiserie decor. Minimale randschade. Afmeting: Ø 24 - 36 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse fayence borden met divers chinoiserie decor. Eén bord gelijmd. Twee borden met beschadigingen. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Tichelaar Makkum bord met vissers/boten decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: Ø 33,5 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse vaas met floraal decor. Octagonaal. Hals ingekort. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws polychrome Fayence figuur. Frankrijk? Muilezel met vrouw. Bodemmerk. Restauraties. Afmeting: 22 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Grote ovale Perzische plaquette van aardewerk. Gepolychromeerd. Met afbeelding van dansende vrouw bij bloemen. Afmeting: 36 x 26 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws porseleinen theeservies met zeegezicht/schepen/goud decor. Bestaande uit: theepot, melkkan (hengsel gelijmd), suikerpot (knop gelijmd), spoelkom, zes kop en schotels. Minimale besch...
18e Eeuwse Delftse wijwaterhouder met zeemeermin figuur, heilig kruis en cherubijnkop. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Oud Loosdrecht M.O.L. En 4 borden Amstel, allle borden hebben schades. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Amstel. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme polychrome Majolica cachepotten met fratsen en floraal decor. Circa 1890. Eén chip. Afmeting: 26 x 24 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...
17e Eeuwse Turkse polychrome Fayence schaal uit de streek Iznik. Met zeldzaam tulpen decor. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.