Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...
19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met koperband-inleg en koperen pootjes + twee lades. Afmeting: 77 x 78 x 39 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken kist met ranken decor en houten hengsels. Circa 1880. Afmeting: 46 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse salontafel met vruchtenranken en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 50 x 115 x 101 cm. In goede staat.
Geeboniseerde biedermeier naaitafel met wolhouder. Octagonaal. Circa 1860. Afmeting: 71 x 55 x 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten naaitafel met lade en klep. Empire. Afmeting: 75 x 39 x 48 cm. In zeer goede staat.
Kleine 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde op sledepoten en ster-intarsia. Afmeting: 55 x 30 x 48 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met slot. Circa 1800. Afmeting: 60 x 125 x 65 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse hutkoffers van metaal en hout. Afmeting: 50 - 86 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse witte barok commode met messing beslag (daaronder gefineerd). 18e Eeuw. Lichte fineerschade. Afmeting: 77 x 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Noord Hollandse origineel gepolychromeerde handwerktafel met wollade. Afmeting: 76 x 55 x 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse commode van iepenhout. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 94 x 39 cm. In goede staat.
Franse stijl tafel met intarisa, floraal decor, messing versieringen, etage en lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 50 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten gestoken hoekkast met figuren, ranken en rozetten. Afmeting: 95 x 60 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan speeltafel met intarsia. Afmeting: 79 x 90 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse octagonale empire handwerktafel van palissander, met vier klauwpoten. Afmeting: 74 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Twee piedestallen. 20e Eeuw. 1x Notenhout. 1x Majolica. Afmeting: H 57 cm./ H 94 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten historisme scharenstoel, Dagobert stoel. Met leeuwenkoppen en met leder bekleed. Circa 1880. Afmeting: 112 x 66 x 68 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit naaitafel met opklapbaarblad tevens te gebruiken als speeltafel. Circa 1880. Stukje lijst weg. Afmeting: 79 x 51 x 40 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 74 x 127 x 64 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladenkast met bandintarsia, messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit etagere met hekwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 127 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten theekast met parelrand en facet geslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 78 x 42 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten nachtkast met roldeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 27 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten stoelen. Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 97 x 48 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse metalen kruk. Ontwerp Tjerk Reijenga 1950. Pilastro kruk. Met originele lak. Afmeting: H 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Grenen toiletmeubel met verstelbaar spiegel. Circa 1910 - 1920. Met twee deuren en twee lades. Afmeting: B 125 x H 185 x D 53 cm. In goede staat.
Mahonie houten zuil/piedestal in Louis Seize-stijl. Mooi snijwerk met guirlandes. Eind 20e eeuw. Afmeting: 145 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met rolluik. Compleet met sleutel. Circa 1920. Afmeting: 104 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten commode met bandintarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 77 x 106 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Art & Crafts-stijl eikenhouten secretaire met glas-in-lood en messing beslag. Afmeting: 191 x 85 x 41 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafel met schaakbord, koperbeslagen met Egyptische voorstellingen. Afmeting: H 73 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit bed met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 158 x 110 x 200 cm. In goede staat.
Uitklapbare mahoniehouten Louis Seize speeltafel in driehoekvorm. Met taps toelopende poten. Afmeting: 75 x 74 x 74 cm. In goede staat.
Antieke, vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten zadelkist met slot. Sleutel mist. Afmeting: 85 x 131 x 70 cm. In goede staat.
Oude kalfslederen armleunstoel met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 90 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse octagonale houtgestoken tafel. Opklapbaar, afneembaar blad met motieven. 19e Eeuw. Afmeting: 58 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Grote facet geslepen spiegel met goudkleurige lijst. Afmeting: H 172 x B 82 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kist op slede-poten. Met origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 63 x 109 x 65 cm. In goede staat.