This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

7 Chinese koppen
Result: 200 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Waarvan: Twee koppen, beschadigd. Eén kop, minimale chips. Rest goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden
Result: 110 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 34,5 cm.
Result: 275 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met tuin/kostbaarheden decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.

Chinees Cheng Lung tablet
Result: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung tablet in bladvorm. Floraal decor. Afmeting: 21 x 15 x 2 cm. In goede staat.

3 Chinese Cheng Lung vazen
Result: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.

Chinese Kanton kom Ø 23 cm.
Starting price 40 EUR

Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Result: 130 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot. Deksel niet origineel. Handvat gelijmd. Ongemerkt. Afmeting: 6 x 13 x 9 cm. In matige staat.

Chinese snuffbottle
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met krekel decor. Afmeting: H 6,7 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met balspelende figuren decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese miniatuurvazen H 9 cm.
Starting price 50 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Verte miniatuurvazen met ruiter te paard decor en goudrand. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Result: 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Starting price 400 EUR

Chinees rood glazen snuffbottle. Chinese godheid met vrucht. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, divers (5x)
Starting price 60 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Onder andere: drakenkom, schaaltje met bladdecor, bloempotje met groen glazuur, bloempot grijs craquelé glazuur en lotusbloem schaal. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Result: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Ø 21 cm. Haarlijn. In redelijke staat.

Chinees aquarel, Twee wijsheren
Starting price 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse/Chinese gouache met figuren/tekst/rijstpapier decor. Vouwen en scheurtjes. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In redelijke staat.

Vierkante Chinese vaas, H 29 cm.
Result: 1.100 EUR

Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen Pelgrim-vaas met floraal decor. Afmeting: 29 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese vazen
Result: 110 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot op sokkel
Result: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 32 cm.
Result: 350 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met witte draak in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 18 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Result: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met deksels. Floraal decor. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Chinese plaquette Ø 18 cm.
Starting price 250 EUR

Ronde Chinees porseleinen plaquette met floraal/Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 11 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met rondom zotjes in landschap decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 30,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en Familie Verte tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

20 Delen Chinees/Japans porselein
Result: 60 EUR

Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Result: 350 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x wierookbrander, oker craquelé glazuur. 1x pijpvaas, grijs craquelé glazuur. Afmeting: 11,5 - 17,5 cm. In goede staat.

Chinese kan met zilveren handvat
Starting price 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal decor (tobacco leaf) en zilveren handvat. Restauratie. Deksel mist. Chip tuit. Afmeting: 14 x 14 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese miniatuur-vazen H 3,7 cm.
Starting price 50 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen miniatuur-vazen met figuren/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 3,7 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan H 21,3 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 21,3 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen terrine met rondom berglandschap decor. Geen bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: 17 x Ø 23,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met landschap decor. Hals ingekort. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Gemerkte Chinese fles met stop
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen stopfles met tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,7 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood glazuur, vogel in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees miniatuur porselein (7x)
Result: 200 EUR

Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Bronzen vergulde wierookbrander
Starting price 400 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 22,2 cm.
Result: 375 EUR

Rood glazuur Chinees porseleinen diepe schaal. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.

Japanse vaas op sokkel
Result: 70 EUR

18e Eeuwse Japanse vaas met floraal/vogel/vlinder en goud decor. Op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese vissenkom Ø 31 cm.
Starting price 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 28 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese gemberpot
Result: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met koperen deksel. Tuin/vogel decor. Afmeting: 30 x Ø 20 cm.In goede staat.

Chinese snuffbottle
Starting price 300 EUR

Chinese snuffbottle van jade. Met salamander en Foo-hond decor. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Starting price 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met octagonale hals. Floraal/krekel decor. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Result: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Grote gemberpot met floraal decor + karaktertekens, chip. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. / H 22 x Ø 20 cm. In redeli...

Chinese boeddha
Starting price 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boeddha. Haarlijn. Afmeting: 24 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese cups Ø 5,4 cm.
Result: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,4 cm. In goede staat.

Lot Kantonees porselein
Result: 190 EUR

Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenvaas H 24,7 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Result: 100 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Vier zeldzame Chinese schotels Ø 12 cm.
Result: 170 EUR

Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22-23 cm.
Starting price 500 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/floraal/vogel decor. Eén bord haarlijn. Eén bord slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 21 cm.
Result: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese tea brick
Result: 50 EUR

Chinese tea brick. Eerste helft 20e eeuw. Werd ooit als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2 cm. In goede staat.

Chinese of Perzische bolvaas op console
Result: 80 EUR

Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.

4 Japanse soja-flessen
Starting price 40 EUR

Vier oude Japans porseleinen soja-flessen. Divers. Afmeting: H 14 - 16 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19,5 cm.
Result: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met Familie Verte landschap + kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schenkkannen
Result: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen schenkkannen met figuren/floraal decor. Eén chip bij tuit. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese schaduwbox met tempelfiguren
Starting price 120 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...

Vier delen Japans cloisonné
Result: 40 EUR

Vier delen Japans cloisonné. 1x Meiji vaas, circa 1880. 3x 20e Eeuw, vogel, ei en vrucht. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Result: 100 EUR

Chinese geribbelde porseleinen dekseldoos met tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Result: 550 EUR

Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Wucai-stijl vaas, H 36,5 cm.
Result: 900 EUR

Chinees porseleinen Wucai-stijl knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Starting price 250 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rondom draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

3x Chinees Yixing keramiek
Result: 180 EUR

Drie delen Chinees Yixing keramiek. Bestaande uit: Twee trekpotten met merkteken. Eén wijnoffer schenkkan met merkteken. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43,5 cm.
Starting price 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur, wit met rode tempelhonden. Bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 32 cm.
Starting price 100 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (12x)
Result: 325 EUR

Lot (12x) divers Chinees. Onder andere: jade, amuletten, ringen, gespen, munten. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Chinese rode schotel Ø 44 cm.
Starting price 500 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 10 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen kom met vleermuizen in de wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinenese schaal Ø 17,7 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met salamander decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 17,1 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 17,1 cm. In goede staat.

Set Chinese dekselpotten
Result: 325 EUR

Twee grote Chinees porseleinen deksel-voorraadpotten met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: H 38 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Result: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinese Imari vaas
Result: 250 EUR

Zeer grote Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 96 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee Chinese rolschilderijen
Result: 50 EUR

Twee Chinese rolschilderijen op papier. 1x Figuur in landschap met tekst + signatuur. 1x Figuur in hemel met tekst + signatuur. Afmeting: H 140 x B 55 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Result: 225 EUR

Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Verso Chinees schrift. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese bamboe penselenvaas
Starting price 500 EUR

Chinese uit bamboe gesneden penselenpot met wijsheren in hemelrijk decor + tekst en signatuur. Afmeting: H 17 x Ø 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Result: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 18 cm.
Result: 1.100 EUR

Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.

Drie oude/antieke Chinese gember/potten
Result: 50 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen gember/potten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, Ø 19 cm.
Result: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,8 cm.
Result: 350 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + branding decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,8 cm. In goede staat.

Chinese mosterdpot
Starting price 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen mosterdpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 12,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

4x Spekstenen snijstukken
Starting price 150 EUR

Vier antieke Chinese spekstenen snijstukken. Onder andere; plantenbakken en een snijstuk met Chinese wijsheren. Circa 1900. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 500 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met vergulding, Foo-honden koppen + bodemmerk. Afmeting: 4,3 x Ø 10 x 14 cm. In goede staat.

Chinese aanwijsstok (hoorn)
Result: 180 EUR

Chinese, uit hoorn gesneden aanwijsstok. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas
Starting price 280 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/feniksen decor. Met bodemmerk. Afemting: H 18 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop+schotels
Result: 450 EUR

Vier Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor + vier tekens bodemmerk. Plus twee losse kopjes met Lange Lijs decor, chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Result: 250 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x 18e eeuwse schotel, beschadigd. 1x Kop + schotel, goed. 1x Losse schotel, goed. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden
Result: 500 EUR

Chinees fabelfiguur uit jade gesneden. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Result: 400 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Cup met rood verlopen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Capucijne dekselkom, haarscheur. 1x Chinese drakencup met mat wit glazuur + zes tekens bodemmer...

Chinese snuffbottle
Result: 100 EUR

Chinese snuffbottle uit hoorn gesneden. Met decor Chinese godheid. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Starting price 80 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.