Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Engelse Sunderland Luster Creamware keramieken kommen met figuren/goud decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Hollandse fayence tegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Jugendstil polychrome keramieken herdenkingsbord. President Woodrow Wilson USA. 1918 - 1919. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Zeven kristal/glazen tafelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.
Drie mondgeblazen glazen bloemen aan steel. Murano? Eind 20e eeuw. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Palissanderhouten gesneden figuur. Heilige Jozef. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Circa 1920. (1) 't Tumbelderke, man met bel. (2) Gesigneerd Baston, Cricketman? Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.
Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.
Handgeknoopt blauw tapijt met witte omranding. Afmeting: 158 x 63 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw, met een medaillon in het midden. Sleets + scheurtjes. Afmeting: 162 x 110 cm. In redelijke staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met in het midden drie medaillons. Afmeting: 180 x 113 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Duitse Gebroeders Hermann speelgoed teddybeer met certificaat. Nr. 186/2000. Mohair. Afmeting: 45 cm. In zeer goede staat.
Art Deco thermometer met datum. Metaal en chroom. Circa 1925. Kaartjes datum niet compleet. Niet getest. Afmeting: 14 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen wandlamp. Circa 1920. Afmeting: 33 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil, met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws huisreligie altaar onder stolp. Met bisquit porselein. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Antieke houten schooltas + schuifdoos. Circa 1900. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees brons. Bestaande uit: Kaarskandelaar + tempelhond. Afmeting: 7 - 14,5 cm. In goede staat.
Hollandse octagonale houtgestoken wandplaquette. Met afbeelding van roofvogel die door bos richting kasteel vliegt. Door Willem van Liempt? Latere signatuur, verso. Afmeting: 61 x 60,5 cm. In goede st...
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met reiger decor. Meiji periode. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Lot diverse penningen + onderscheidingen. Nederland, Engeland, USA et cetera. Brons. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Antiek Hindoeistisch aquarel. Zonnegod Surya. Heilige hert en godin. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 42 cm. In goede staat.
Twee hanglampen. 20e Eeuw. (1) Circa 1930, met messing montuur lampenkap, bij fitting beschadigd. (2) Tiffany-stijl lamp, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x Ø 20 cm. / 25 x Ø 41 cm. In redelijk/goe...
Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil messing kaarskandelaren in bloemvorm. Circa 1905. Afmeting: 18 x 12 x 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Boelsma? Circa 1930 - 1950. Haven abstract. Noord Holland. Houtsnede op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, een slangcollier met daaraan een hanger met maansteen, 47mm. lengte collier 45 cm, en een gevlochten armband met geslepen randen, breedte 8mm, 19 cm. Totaal ca 33...
Zilver vergulde armband, 925/000, met een dubbel gourmetarmband bevestigd aan een groot veeroog. 19 cm. ca 48 gram. In goede staat
Granaatcollier met zilveren sluiting, 835/000. Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø13,5mm, door draad aan elkaar verbonden en voorzien van een grote zilveren bolsluiting deels voorzien van grave...
Zilveren choker, 800/000, met hanger. Collier van een fantasieschakel en een ovael hanger met agaat en groene stenen. 63x27mm. 45 cm. ca 14,7 gram. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. armband met 5 floraal gevormde schakels in het midden bezet met een ronde cabouchon bloedkoraal. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 20 mm. leng...
Double armband en hanger met granaat. Rozethanger met granaten, ø 27 mm, en een armband met schakels voorzien van 5 granaten. Breedte 9 mm, 19 cm. In goede staat
Twee grote zilveren kruishangers, 925/000, één strak kruis met opgelegde banden, 23x44mm, en een groot kruis met ingesprongen kanten en groot hangeroog. Grootte 37x57mm. totaal ca 22 gram. Nieuw
Lot diverse zilveren sieraden, met een rinkelband met zeeuwse knopjes, collier met parels en zilveren sluiting, een armband met floraal bewerkte schakels, slot ontbreekt en een ring met turkooissteen....
Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een kruis. Kruisvormige hanger met onyx en banden bezet met zirconia's. Grootte 30x52mm, inclusief oog. ca 14,7gram. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, gemaakt van een bijbelslot, in biedermeierstijl. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. Breedte 29 mm. ca 23,3 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat
Twee geelgouden hangers, 585/000, met parel en zirconia. Solitairhanger met een zirconia en een hanger in de vorm van een schelp met parel. 11-16mm. ca 1,6 gram. In goede staat
Armband gemaakt uit 20 zilveren dubbeltjes, 1936-1941, door middel van ogen aan elkaar bevestigd. Voorzien van 2 veerogen. 18 cm. ca 32 gram. In goede staat
Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia. Brisures met een langwerpig driehoekige hanger versierd met een witgouden stukje met bolbewerking en een steentje. lengte40 mm. ca 1,4 gram. In goede staa...
Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat
Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een spiraalvormige hanger. lengte 4 cm. totaal ca 1,6 gram. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met opaal en zirconia's. Brede ring met een vierkant gevormde kop. In het midden bezet met 3 blauw opaalstenen en aan de zijkanten zirconia's. grootte kop 17x19mm. ø 54. Gerhod...
Zilveren gesp en breipenhouder, 833/000, markiesvormige gesp versierd met diverse bewerkte randen, 8x6cm, gemaakt uit een tasbeugel en een breipenhouder met bewerkte banden met o.a. sterren en rasterd...
Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...
Lot met sieraden met bijbelsloten, 833/000, 2 sloten vermaakt als broche en een bijbelslot vermaakt tot armband. MT armband, Firma van der Meij, Deventer, jl.:g:1891. Totaal ca 37,8 gram. In goede sta...
Zilveren tasbeugel, 833/000, met ketting. Halfronde opengewerkte beugel met muntjes. Breedte 10 cm. ca 64 gram. In goede staat
Antieke zilveren breipenhouder, 833/000, met geribbelde bewerking en een schuifdop. MT.: M.Warren, Sneek, 1812-1822. 26 cm. ca 33 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat
Aardewerken parfumflacon met florale beschildering en zilveren 835/000 montuur met torendop. MT.: Jac Gelderblom & Zn. - Schoonhoven. Compleet met binnenstop. Afmeting: 4,5 x 11 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen lodereinfles met zilveren gegraveerde dop, deukje. Compleet met kristallen binnenstopje. In goede staat
Fraai geslepen loddereinfles voorzien van een zilveren 835/000 montuur met dop en opschrift. Souvenir en binnenstopje met zilver. Nederlands gekeurd. Omstreeks 1870. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antiek zilveren tamboereernaald, 833/000, fraai versierd met getrembleerde bewerking, voorzien van een vleugelmoer en ee streepagaten heft. 10,5cm. In goede staat
Zilveren naaldenkoker, 833/000, met ribdecor en een schroefdop. MT.: G.Kuilenburg, Amsterdam. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Zilveren naaldenkoker, 833/000, plat model met ribdecor en een hartvormig schildje. MT.: toegeschreven aan H. de Huis, Amsterdam/Voorschoten 1812-1833. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Kristallen lepelvaasje met slijpwerk en voorzien van een zilveren rand. Gevuld met 9 zilveren theelepels met bloemgravure. 833/000. Totaal zilver ca 88 gram. ø7x13cm. In goede staat
Fraai geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand en amandelslijpsel op hoge ronde zilveren voet, 835/000, met filetrand.ø 17 cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Minimale chips mogelijk. In goede...
Stel van 2 botermessen met zilveren heften, 830/000, met Haags Lofje. Voorzien van oud belastingteken, 16,5cm. In goede staat
Drie delen kristal met zilver, Boterstolp met zilveren knop, 925/000, ø12x10cm. een bonboniere, rond model met aculadevormige rand, geplaatst op een rond zilveren voet, ø15x11cm. chip, en een ovale kr...
Twee kristallen bonbonschalen met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaaltjes met omgeslagen rand met geschulpte bewerking voorzien van amandelslijpsel. Beiden voorzien van een gecontourneerde beugel v...
Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zilveren taartschep, 833/000, met een schep versierd met een getrembleerde rand en een steel voorzien van een cartouche met randversiering. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, jl.: K:1920. 21 cm. ca 44 gram. ...
Lot met zilveren lepeltjes, voorzien van 6 borrellepeltjes, een tang, 2 suikerscheppen en een theelepel. Allen met rozensteel. 9-11cm. Diverse gehaltes. totaal ca 79 gram. In goede staat
Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen miniatuur-vazen met figuren/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 3,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Japanse/Chinese gouache met figuren/tekst/rijstpapier decor. Vouwen en scheurtjes. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Verte miniatuurvazen met ruiter te paard decor en goudrand. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Met bodemmerken. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 33 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.
Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Gouda platelen schenkkannen. Zogenaamde Fonso's. Ontwerp Fons Decker, 1878 - 1949. Eén chip voet + handvat gelijmd. Afmeting: H 12 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Weens porseleinen figuur. Meisje met bloem. Gemerkt met bijenkorf. Drie bloembladen missen. Circa 1900. Afmeting: H 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse historisme, neo renaissance, geglazuurde steengoed schenkkannen. Circa 1880. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...
Grote Hollohaze Hungary porseleinen 7-liter fles, Palinka. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee Delftse Fayence plaquettes in eiken lijst. Circa 1900. Royal Bonn Delft. Zeegezichten met boten. Afmeting: H 14 x B 11,5 cm. In goede staat.
Zeven-delige kristalglazen wijnset + zeven-delige likeurset met karaffen. Waaierkristal. 21e Eeuw. Afmeting: 13 - 43 cm. In goede staat.
Moderne glazen schenkkan in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek kristal. Bestaande uit; vier karaffen + één koektrommel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.