Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...
Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met opstaande randen voorzien van een railzetting met robijnen en zirconia's, allen vierkant geslepen. breedte 5,5 mm. ø 57, ca 2,8 gram. Als nie...
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...