This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke speeldoos, 1900
Result: 60 EUR

Antieke notenhouten speeldoos met drie melodieën. Circa 1900. Duitsland. Mooie klank. Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat een tandje mist.

Oude klarinet in koffer
Starting price 70 EUR

Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.

Jugendstil fruitschaal Ø 40 cm.
Starting price 130 EUR

Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse globe, 1900
Starting price 250 EUR

Antieke Hollandse globe. Circa 1900. Door Dr. R. Neuse Utrecht, Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 40 x Ø 18 cm. In goede staat.

Moderne decoratieve wereldbol
Starting price 125 EUR

Moderne decoratieve wereldbol. 21e Eeuw. Messing, bronskleurig gepatineerde voet. Wereldbol is bekleed met leder. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Verrekijker in kist
Result: 40 EUR

Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.

Drie wandelstokken
Result: 130 EUR

Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.

Zilveren penning Ø 12 cm.
Starting price 600 EUR

Grote zilveren 835/000 penning, Prins Willem Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus. 27 April 1967. Gewicht circa 580 gram. In goede staat.

Turkse zilveren munten
Starting price 120 EUR

Lot Turkse zilveren munten. Vijftien stuks. Afmeting: Ø 1 cm. In goede staat.

42 Stuks munten, zilver etc.
Result: 350 EUR

42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.

Turkse medaille
Result: 500 EUR

Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Lot diverse medailles
Result: 140 EUR

Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.

Lot muntgeld (wereld/Europa)
Result: 50 EUR

Groot lot muntgeld, papiergeld en penningen. Divers. Wereld/Europa. In doos. Afmeting: 9 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot penningen + onderscheiding USA
Starting price 60 EUR

Lot diverse penningen + onderscheidingen. Nederland, Engeland, USA et cetera. Brons. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Lot munten Amerika
Result: 100 EUR

Lot diverse munten. 20e Eeuw. USA. Onder andere: Zilver dollars, dollars, halve dollars et cetera. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

Lot originele Romeinse munten
Result: 90 EUR

Lot (8x) originele bronzen Romeinse munten. Afmeting: Ø 1,7 - 2 cm. In goede staat.

98 Stuks zilveren munten
Result: 140 EUR

98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.

4 Oude emblemen
Result: 60 EUR

Vier oude geëmailleerde emblemen. Mercedes, Zwitserland, Suisse, Holland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

2 Japanse bronzen (mini) vazen
Starting price 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met reiger decor. Meiji periode. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette met pierrot's
Result: 120 EUR

Messing wandplaquette met geëmailleerde dansende pierrots in vuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 x 1,5 cm. In goede staat.

2 Heilig kruizen
Result: 50 EUR

Twee heilig kruizen. Brons en ijzer? Circa 1930 - 1950. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

W. van Liempt?, Houtgestoken plaquette
Starting price 60 EUR

Hollandse octagonale houtgestoken wandplaquette. Met afbeelding van roofvogel die door bos richting kasteel vliegt. Door Willem van Liempt? Latere signatuur, verso. Afmeting: 61 x 60,5 cm. In goede st...

Gietijzeren inktpot naar antiek voorbeeld
Result: 60 EUR

Amerikaanse gietijzeren inktpot met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Reservoir mist. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 17 cm. In goede staat.

12 Villeroy en Boch onderzetters
Result: 60 EUR

Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.