19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Knauf Zeit. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits Thuringen porseleinen figuur. Toreador. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). De Banck van Leeningh Amsterdam 1663. 2). Bijbelse gravure Christus. Adrian Collaert Sculp. Joan Galle Excud. M. de Vos invent. 1560 - 1618. Gravures op papi...
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Bijbel, het nieuwe testament 1884, bekleed met schildpad en voorzien van een zilveren gecontourneerd slot versierd met graveerwerk, samengesteld. MT.: gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: s:1877. 12x6,5x3,...
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Hollands gebedenboek. 19e Eeuw. 'Heer gij zijt de ondersteuning mijns ouderdans'. Uitgave Mosmans Den Bosch. Grote letter uitgave. Met zilveren klamp met evangelisten. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goe...
Vier zilveren miniaturen, met een kachel, 925/000, voorzien van schep en tang, een kolenbak, een haardset met schelpdecor en een vuurpan, 835/000. 3x,2,5x7cm, ø3,5x2cm, ø3x5cm en 4x10cm. Totaal ca 11...
Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.