18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.
Zilveren dienblad, 925/000, ovaal model met een bewerkte rand. 32x22x2cm. ca 439 gram. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Zware antieke gladde 925/000 zilveren suikertang met initialen. Londen. Anno 1873. L 14 cm. Gewicht circa 60 gram. In goede staat.
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Argentor, edelmetaalgieterij, Haarlem jl.:k: 1994...
Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.
Lot met 5 zilveren ringen, 2 ringen met vergulde zetkasten en zirconia's voorzien van een bewerkte band, ring met filigrain, een ring met een rozet met markesiet, diverse stenen ontbreken en een ring ...
Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Zilver vergulde ring, 925/000, met kleurstenen. Bolle ring aan de bovenzijde bezet met o.a. topaas, amethist en citrien in diverse slijpvormen. Breedte kop 15 mm. ca 8,4 gram ø 59. In goede staat
Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.