Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Drie delig zilveren kapset, 925/000, Art deco stijl met parelrand en ruit- en lijnendecor. Langs de randen voorzien van florale bewerking. MT.: Walker & Hall Birmingham, jl.:E:1929. 16-24-30cm. In goe...
Antiek verguld houten zonneklokje met achtdaags stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Duits porseleinen theeservies. Gemerkt JWK. Western Germany. Decor Limoges. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 6 kop + schotels, 5 petit four schalen, melk/suiker set, 6 gebaksborden, vaasje + 2 deksel...
J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 52 cm. Bel en sleutel missen. Verder in goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans keramieken Jugendstil klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Glaasje kapot. Floraal decor, rood/goud glazuur. Afmeting: 31 - 49 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige Chinees porseleinen verdeelschaal met vogel/goud decor. In originele lakwerk doos met Foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 10 x Ø 37 cm. In goede staat.
Porseleinen vis. Gemerkt Enschede Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Anthony van Bloppoel. 1879 - 1971. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts Bont polychrome fayence kaststel. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...
Twee 18e eeuwse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén gelijmd. Eén goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met tekst onder de wijzerplaat en jongen met blaasinstrument en schelpen. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 47 ...
Twee bijzondere Chinese zilveren kelken, 800/000, kelken voorzien van gegraveerde draken en geplaatst op een ronde voet met bamboestokken. Gestempeld: Tuckchang. Shanghai. ø6x15cm. Totaal ca 334 gram....
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Monogram A.B. Tweede helft 20e eeuw. Liggende naakte dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 107 cm. In goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence borden met kippen decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar, kraantjeskan met atlas. Circa 1820. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén Chinese schenkkan. En een kruik met bodemmerk. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoedendoos met bronzen sluitwerk. Afmeting: 25 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met goud/granaatappel decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden tafel met Arabisch figuur met tulband. Circa 1870. Lichte beschadigingen. Afmeting: 93 x 34 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met lade + schuifbladen. Circa 1920. Afmeting: 78 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Enkele chips deksel/vaas rand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat..