Antieke Koreaanse porseleinen knobbelvaas met kraanvogel decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
Chinees porseleinen Familie Rose tafellamp met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Negen stuks 18e eeuws Chinees Imari porselein. Divers. Bestaande uit: Vijf schotels. Twee maal haarlijn, allemaal minimale chips. Vier kopjes, drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: Ø 6,5 - 1...
Zilveren jasseroncollier, 925/000, met groot veeroog. Jasseroncollier, ø 11mm, 45 cm. ca 45 gram. Als nieuw
Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Adam en Eva bij appelboom met slang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Tibetaanse hoofdbedekking met BWG zilver. Versieringen van ruiters te paard en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x Ø20 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Hans Lenteman. 1876 - 1953. Hollands dorp langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.