Brede roodgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met 3 banden waarvan één band pave gezet met briljant geslepen diamanten, totaal 0,71 ct. Breedte 14 mm. ø 54, ca 10,6 gram. In goede staat
Zilveren dienblad, 925/000, ovaal model met een bewerkte rand. 32x22x2cm. ca 439 gram. In goede staat
Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met gedreven fruitdecor. 22x16x2,5cm. Totaal ca 267 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde tablets met floraal decor. Afmeting: Ø 50 - 52 cm. In goede staat.
Zilveren tablet, 835/000, rechthoekig ,model met dubbele filetrand. MT.: Fa. A.Presburg en Zoon, Haarlem. jl.:g:1966. 21,5x29,5x2cm ca 482 gram. In goede staat
Tas met zilveren gecontourneerde beugel, 833/000, versierd met krullen, floraal decor en een voorstelling van figuren. MT.: Firma B.W.Eldick, Zutphen. jl.:H:1917. Voorzien van zilveren ketting en een ...
Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Drie antieke zilveren lepels met een peervormige bak en steel met lofje, Middelburg. 1x MT.: Jan C. van Hemert, jl.:X:1761, 1x MT.: Johannes d'Hoy II, 1773-1783. 1x onbekend. 20 cm. Totaal ca 150 gram...
Twee zilveren doosjes met één doosje in de vorm van een beursje met bewerking, 835/000, ,met ketting, 4x4cm en een Havdala specerijendoosje, 925/000, gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel. 3x...
Drie schildpad houders. Bestaande uit: Sigarenkoker met inlay, chips deksel. Dekseldoos. Kleine dekseldoos, beschadigd. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring en geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitairring met een spiegelchaton bezet met een ronde zetkast met een briljant geslepen diamant, ca 0,04 ct, ø 55, en een paar oorknoppe...
Geelguden solitairhanger, 585/000, met zirconia. ø 8mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 925/000, rechthoekig, achtkantig geslepen model met scharnierend deksel voorzien van een gegraveerde voorstelling van een stad met vissende figuren. De achterzijde is voorzien van...
Doos met diverse sieraden, o.a. een seiko horloge, vergulde choker, parels, camee, stalen ringen e.d.,
Lot edelstenen collier met o.a. parels, bloedkoraal, lavasteen en lapis lazuli.
Antieke 835/000 zilveren Rembrandt lepel met fraai gedreven bak en steel met wapen. Keurkamer Schoonhoven. jl: V 1915. L 22,5 cm. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat
Antieke zilveren brandewijnkom, Rond gedreven model op ronde ring, voorzien van grepen met 2 staande leeuwen en kroon. Rotterdam 1723. MT.: vermoedelijk Jacob Bloemerwaart. 23x14x4cm. ca 153 gram. En...
19e Eeuws Oosters/Perzisch langgeweer met vuursteen mechaniek. Afmeting: L 163 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 19e eeuws sabel met hoornen heft en brons. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.