This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Gouden ring met diamant
Starting price 650 EUR

Brede roodgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met 3 banden waarvan één band pave gezet met briljant geslepen diamanten, totaal 0,71 ct. Breedte 14 mm. ø 54, ca 10,6 gram. In goede staat

Zilveren dienblad
Starting price 240 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, ovaal model met een bewerkte rand. 32x22x2cm. ca 439 gram. In goede staat

Zilveren schaal fruit
Starting price 200 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met gedreven fruitdecor. 22x16x2,5cm. Totaal ca 267 gram. In goede staat

2x Beschilderde tablets
Result: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde tablets met floraal decor. Afmeting: Ø 50 - 52 cm. In goede staat.

Zilveren tablet
Result: 225 EUR

Zilveren tablet, 835/000, rechthoekig ,model met dubbele filetrand. MT.: Fa. A.Presburg en Zoon, Haarlem. jl.:g:1966. 21,5x29,5x2cm ca 482 gram. In goede staat

Tas met zilveren beugel
Starting price 90 EUR

Tas met zilveren gecontourneerde beugel, 833/000, versierd met krullen, floraal decor en een voorstelling van figuren. MT.: Firma B.W.Eldick, Zutphen. jl.:H:1917. Voorzien van zilveren ketting en een ...

2x 18e Eeuws tabaksdozen
Starting price 250 EUR

Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse zilveren lepel
Result: 70 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.

Lot edelstalen sieraden
Starting price 40 EUR

Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.

3 Zilveren lepels, 18e eeuw
Result: 150 EUR

Drie antieke zilveren lepels met een peervormige bak en steel met lofje, Middelburg. 1x MT.: Jan C. van Hemert, jl.:X:1761, 1x MT.: Johannes d'Hoy II, 1773-1783. 1x onbekend. 20 cm. Totaal ca 150 gram...

2 Zilveren doosjes
Starting price 70 EUR

Twee zilveren doosjes met één doosje in de vorm van een beursje met bewerking, 835/000, ,met ketting, 4x4cm en een Havdala specerijendoosje, 925/000, gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel. 3x...

Drie schildpad houders
Result: 150 EUR

Drie schildpad houders. Bestaande uit: Sigarenkoker met inlay, chips deksel. Dekseldoos. Kleine dekseldoos, beschadigd. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring en oorstekers met diamant
Result: 200 EUR

Witgouden ring en geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitairring met een spiegelchaton bezet met een ronde zetkast met een briljant geslepen diamant, ca 0,04 ct, ø 55, en een paar oorknoppe...

Gouden hanger met zirconia
Starting price 70 EUR

Geelguden solitairhanger, 585/000, met zirconia. ø 8mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Zilveren slatang
Starting price 70 EUR

Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Result: 100 EUR

Zilveren tabaksdoos, 925/000, rechthoekig, achtkantig geslepen model met scharnierend deksel voorzien van een gegraveerde voorstelling van een stad met vissende figuren. De achterzijde is voorzien van...

Doosje met diverse sieraden
Result: 60 EUR

Doos met diverse sieraden, o.a. een seiko horloge, vergulde choker, parels, camee, stalen ringen e.d.,

Lot edelstenen
Starting price 40 EUR

Lot edelstenen collier met o.a. parels, bloedkoraal, lavasteen en lapis lazuli.

Zilveren Rembrandt lepel, 1905
Starting price 80 EUR

Antieke 835/000 zilveren Rembrandt lepel met fraai gedreven bak en steel met wapen. Keurkamer Schoonhoven. jl: V 1915. L 22,5 cm. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren miniatuur molenbeker
Starting price 100 EUR

Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat

Karaf op zilveren voet
Starting price 60 EUR

Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat

Zilveren brandewijnkom, 1723
Starting price 500 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, Rond gedreven model op ronde ring, voorzien van grepen met 2 staande leeuwen en kroon. Rotterdam 1723. MT.: vermoedelijk Jacob Bloemerwaart. 23x14x4cm. ca 153 gram. En...

Antiek geweer
Result: 100 EUR

19e Eeuws Oosters/Perzisch langgeweer met vuursteen mechaniek. Afmeting: L 163 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek sabel, 19e eeuw.
Result: 120 EUR

Antiek 19e eeuws sabel met hoornen heft en brons. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.