Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen vazen met vleermuizen + karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met floraal decor. Chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kaststel met paradijsvogel decor. Eén deksel niet origineel. Beschadigingen. Afmeting: H 18,5 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. 1x Familie Rose met landschap/goud decor, haarlijn bij oor. 1x Rood/goud/floraal. Minimale chip. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In redelijke staat.
Antieke Koreaanse porseleinen knobbelvaas met kraanvogel decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.