19e Eeuws uurwerk van een Friese staartklok. Met maanstand + datum aanduiding. Met gewichten. Functie niet getest. Afmeting: 41 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.
Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chemie/apothekerskist met lade en flacons. Afmeting: 22 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren klokken coupes. Circa 1870. Chip. Afmeting: 23 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.
Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.