Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en grote 4-spant houtgestoken poot. Circa 1850. Afmeting: 78 x 112 x 154 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met kruisvoet. Afmeting: 188 x 154 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, met diamant en smaragd., Ring met een rechthoekige kop bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en in een kruisvorm hieromheen 8 singlecut geslepen diamantjes. Breedte ring 12,5 mm. ca...
J. Solt/Salt?. Circa 1910. Vrouwen op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse gravure. Belegerij Münster 1659. Enkele vochtplekken. Gravure op papier. Afmeting: 32 - 69 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.
J. Kielstra 1953. Drentse boerderij in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok 3 gewichter met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Chine de Commande bord met figuren decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
J. L. van der Meide, 1910-2002. Rivier gezicht met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.