This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Postzegelverzameling
Result: 150 EUR

Postzegelverzameling bestaande uit circa zeventig stuks meest ongeopende enveloppen aangetekend verstuurd uit BRD met postfrisse en afgestempelde jaargangen BRD, DDR en Nederland. Samen met vijf stock...

Bijbel met zilverwerk
Result: 100 EUR

Bijbel met zwart lederen omslag, het nieuwe testament, voorzien van een zilveren slot met groot zilveren element, voorzien van graveerwerk. 833/000. 9x13x3cm. In goede staat

Boeddha, Abhugo Mundea
Result: 90 EUR

Oude bronzen tien-armige Oosterse boeddha Abhugo Mundea. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2x Chinese chicken cups
Result: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom, Groningen 1819
Result: 680 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gelobd model versierd met gedreven familiewapen, geplaatst op een ovale voet en voorzien van grepen uit 2 staande leeuwen die een kroon dragen. MT.: R.Huizinga, ...

Chinese zilveren cup
Starting price 150 EUR

Chinese zilveren cup versierd met een opgelegd drakendecor en een kikker. ø5x7cm. ca 58 gram. In goede staat.

Perzisch tapijt, 188 x 106 cm.
Result: 110 EUR

Oud Perzisch kleed. Bont/floraal. Afmeting: 188 x 106 cm. In goede staat.

3 Perzische kleden
Result: 80 EUR

Drie Perzische kleden. 2x bidkleed, 1x kameelzak. Floraal decor. Afmeting: 67 - 130 cm. In goede staat.

2 Chinese Kang Xi borden Ø 20,2 cm.
Starting price 1.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi diepe borden. Met vijverpartij/kraanvogel decor. Gecontourneerde omranding. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Perzische loper, 77 x 285 cm.
Result: 100 EUR

Rode Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 285 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen Barok commode
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Zilveren beeld, Spelende otters
Starting price 350 EUR

Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat

Gouden ring met blauwe steen
Starting price 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met spinel. Ring met een smaragdvormig geslepen synthetisch blauw spinel. .10x8mm. ø 53. ca 1,6 gram. In goede staat

Zilveren mosterlepel & zoutscheppen
Result: 90 EUR

Antieke zilveren mosterdlepel, 833/000, geheel glad met puntsteel. L 10 cm. Mr. I. C. van Sonsbeek-Schoonhoven (1888-1899). En een stel 925/000 zilveren zoutschepjes met ronde bak en gladde steel. She...

Zilveren suikerbak met rood glas
Starting price 200 EUR

Zilveren suikerbak, BWG, schuitvormig, gemaakt uit filigrain in bloemdecor geplaatst op schuitvormige voet , voorzien van rode glazen binnenbak met gouden rand. 20x10x14cm. In goede staat

Zilveren gebaktang
Result: 100 EUR

Fraaie 800/000 zilveren gebaktang met putti's op de vingergrepen en florale opengewerkte bakken met C-voluten. Afmeting: L 17 cm. Gewicht circa 62 gram. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Result: 90 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000, met o.a. boordknopen model Zeeuwse knoppen, collier en armbanden met bedels en een hanger met hematiet. totaal 72,4 gram.

Koloniaal kistje
Starting price 1.200 EUR

Koloniaal zilveren kistje, 800/000, rechthoekig model geplaatst op 4 pootjes, versierd met floraal koloniaal graveerwerk langs de hoeken en in een ruitvorm in het midden. Om het kistje zitten rozetten...

Fles Torres brandy, Santelmo port en Sealord port
Result: 40 EUR

Fles brandy , Miguel Torres, fles Sealord tawny port, fles Santelmo ruby port.

Zilveren sierlepel, 1920
Result: 80 EUR

835/000 Zilveren sierlepel met gevlochten steel, bekroond met melkmeisje gedreven bak met oud Hollandse voorstelling en tekst Holland Volendam. L 21 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. jl: K 1920. Gewich...

4-Delig zilveren servies
Starting price 1.700 EUR

Fraai servies, 925/000, 4 delig met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, in LouisXVI-stijl, op ronde voet met filetranden, en versierd met acanthusbladeren en lauwerkransen. MT.: Risler &...

Zilveren reiswekker
Result: 375 EUR

Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...

Antieke zilveren lepel, 1780
Starting price 90 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met initialen en toetsgroef. Steelaanzet kraallof met filet en steel met Haags lof. L 22 cm. Mr. Severijn-Schiff-Nijmegen. Circa 1780. Gewicht circa 56 gram. In goede...