Postzegelverzameling bestaande uit circa zeventig stuks meest ongeopende enveloppen aangetekend verstuurd uit BRD met postfrisse en afgestempelde jaargangen BRD, DDR en Nederland. Samen met vijf stock...
Bijbel met zwart lederen omslag, het nieuwe testament, voorzien van een zilveren slot met groot zilveren element, voorzien van graveerwerk. 833/000. 9x13x3cm. In goede staat
Oude bronzen tien-armige Oosterse boeddha Abhugo Mundea. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gelobd model versierd met gedreven familiewapen, geplaatst op een ovale voet en voorzien van grepen uit 2 staande leeuwen die een kroon dragen. MT.: R.Huizinga, ...
Chinese zilveren cup versierd met een opgelegd drakendecor en een kikker. ø5x7cm. ca 58 gram. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Bont/floraal. Afmeting: 188 x 106 cm. In goede staat.
Drie Perzische kleden. 2x bidkleed, 1x kameelzak. Floraal decor. Afmeting: 67 - 130 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi diepe borden. Met vijverpartij/kraanvogel decor. Gecontourneerde omranding. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Rode Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 285 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met spinel. Ring met een smaragdvormig geslepen synthetisch blauw spinel. .10x8mm. ø 53. ca 1,6 gram. In goede staat
Antieke zilveren mosterdlepel, 833/000, geheel glad met puntsteel. L 10 cm. Mr. I. C. van Sonsbeek-Schoonhoven (1888-1899). En een stel 925/000 zilveren zoutschepjes met ronde bak en gladde steel. She...
Zilveren suikerbak, BWG, schuitvormig, gemaakt uit filigrain in bloemdecor geplaatst op schuitvormige voet , voorzien van rode glazen binnenbak met gouden rand. 20x10x14cm. In goede staat
Fraaie 800/000 zilveren gebaktang met putti's op de vingergrepen en florale opengewerkte bakken met C-voluten. Afmeting: L 17 cm. Gewicht circa 62 gram. In goede staat.
Lot zilveren sieraden, 835/000, met o.a. boordknopen model Zeeuwse knoppen, collier en armbanden met bedels en een hanger met hematiet. totaal 72,4 gram.
Koloniaal zilveren kistje, 800/000, rechthoekig model geplaatst op 4 pootjes, versierd met floraal koloniaal graveerwerk langs de hoeken en in een ruitvorm in het midden. Om het kistje zitten rozetten...
Fles brandy , Miguel Torres, fles Sealord tawny port, fles Santelmo ruby port.
835/000 Zilveren sierlepel met gevlochten steel, bekroond met melkmeisje gedreven bak met oud Hollandse voorstelling en tekst Holland Volendam. L 21 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. jl: K 1920. Gewich...
Fraai servies, 925/000, 4 delig met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, in LouisXVI-stijl, op ronde voet met filetranden, en versierd met acanthusbladeren en lauwerkransen. MT.: Risler &...
Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met initialen en toetsgroef. Steelaanzet kraallof met filet en steel met Haags lof. L 22 cm. Mr. Severijn-Schiff-Nijmegen. Circa 1780. Gewicht circa 56 gram. In goede...