This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke Franse pendule, 1870
Result: 100 EUR

Antieke Franse romantische compositie metalen pendule op geëboniseerd houten basement. Circa 1870. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.

Snijwerk klok, 1890
Result: 225 EUR

Antieke eikenhouten snijwerkklok met ranken en fruit decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.
Result: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Result: 120 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.

Lot met zakhorloge-uurwerken
Result: 80 EUR

Lot met zakhorloge uurwerken, 8 horloge met diverse glazen en sleutels.

Antieke Chinees porseleinen boeddha
Starting price 350 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met floraal decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Starting price 130 EUR

19e Eeuwse Franse, romantische pendule. Circa 1870. Louis Philippe. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord
Starting price 150 EUR

H.J. Bürgers. 1834 - 1899. 19e Eeuw. Duitse School. Wandelaar bij informatiebord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

R. Degenhardt, Twee-master op volle zee
Result: 100 EUR

R. Degenhardt (Köln). Duitse School. Twee-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Result: 30 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuilen. Bismarck. Circa 1870. Afmeting: 35 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920
Starting price 2.600 EUR

Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...

G. Ernens, Drie-master op zee
Result: 80 EUR

G. Ernens. Utrecht. 20e Eeuw. Drie-master op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

8x Antieke stoelen (iepen)
Starting price 600 EUR

Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.

2x Voltaires
Starting price 200 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Tricolour oorstekers
Starting price 70 EUR

Oorstekers, 333/000, gemaakt uit gedraaide ovalen in drie kleuren, wit rood en geel met een deels matte bewerking. 9,5x15,5mm. totaal ca 2,4 gram. Nieuw.

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Starting price 60 EUR

Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.

A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven
Result: 80 EUR

Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Secretaire
Result: 180 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 107 x 110 x 54 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Result: 1.800 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.

Armband met parel en bloedkoraal met gouden slot
Starting price 240 EUR

Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7,en bloedkoralen, ø5, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bloedko...

C. Cornelisz, Stilleven met tinnen bord en citroen
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Engelse wandtafel
Result: 250 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Artifort Mushroom chair
Result: 600 EUR

Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Result: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Bandring met een ovale zetkast bezet met een roosgeslepen, peervormige diamant, 7,5x6mm, in een zetkast met zilver. ø59 ca 3,5 gram. In goede staat