Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouziedeur. Circa 1800. Afmeting: 71 x 49 x 34 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten laat Biedermeier speeltafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 45 x 92 cm. / 74 x 90 x 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Stukje lijst mist. Afmeting: 75 x 83 x 40 cm./75 x 83 x 80 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing Empire-stijl bijzettafel met marmeren blad. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 108 x 40 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met natuurstenen versiering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 51 x 42 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten speeltafel. Circa 1840. Afmeting: 80 x 85 x 42 cm. / 80 x 85 x 84 cm. Eén lijst mist, verder in goede ongerestaureerde staat.
Antiek mahonie jugendstill wandmeubel/ bankombouw omstreeks 1910 met volle zuilen spiegels en intarsia 183x220x29 in redelijk goede staat.
Eiken houten theekastje omstreeks 1920 met queen ann pootjes, gebogen glazen deurtje en afneembaar dienblad. 75x79x50 cm in goede staat.
Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.
Eiken houten biedermeier spiegel omstreeks 1840 met facet geslepen spiegel 93x56cm in goede staat.
Armleunstoel, ca 1880, massief notenhout. In barokstijl. Recentelijk gerestaureerd en gestoffeerd. 120x66x75cm. In goede staat
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken kapstok met ranken/leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 101 x 25 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Biedermeier voltaire met armleuning, ca 1860/1870. Mahonie hout. Gebogen rugleuning met snijwerk, floraal decor. 111x67x60cm. In goede staat
Biedermeier breistoel met hoge rugleuning. ca 1860/1870. Mahoniehout met snijwerk. Stoffeerwerk met leliedecor. In zeer goede staat 118x50x55cm.
Eikenhouten hoekkast eind 19e eeuw met drie deuren waarvan er 2 met glas in lood. Hoekkast heeft snijwerk in de kop en op de onderste deur. 200x78x45 cm in redelijk staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barok kist met origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 72 x 60 x 145 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten vitrine opzetkastje omstreeks 1880, Versiert met leeuwekoppen en de kast heeft 1 lade. 157x75x40 cm in goede staat.