Antiek koloniaal kalebas vaasje met bewerkte zilveren B.W.G. omranding. Circa 1900. Afmeting: 8,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Oude rode Chinees lakwerk houten emmer. 21e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Vier antieke koperen ketels. Onder andere een appelketel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Empire. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse huwelijksoorkonde ondertekend door Hare Majesteit Koningin Emma. Geteekent buitengewoon gezant. Lakzegel beschadigd en gaatje in papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.
Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.
19e Eeuws Engelse messing draaispit met opdraai-mechanisme. Afmeting: 36 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.