This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Onduid.gesign., Balinese danseres
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Balinese danseres. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuren aan het ijsvissen
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Figuren aan het ijsvissen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Verliefd paar bij kaarslicht
Result: 375 EUR

Ongesigneerd? 18e Eeuw. Verliefd paar bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse School, Damesportret
Result: 425 EUR

Duitse School 1906.. Jugendstil damesportret. Voor + verso gesigneerd + Berlin Weihnachten 1906. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

P. Gijswijt, Visser in landschap
Result: 100 EUR

P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

Jo Strahn, Duits landschap met boeren en vee
Result: 350 EUR

Jo Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Duits landschap met boeren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Che Guevara,
Result: 120 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret Che Guevara. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Bos, Platbodems op volle zee
Result: 225 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Bloemen
Starting price 140 EUR

Naar Andy Warhol. Bloemen. Print op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.

Keith Haring, Mannetjes
Result: 400 EUR

Keith Haring nr. 18/200 mogelijke nadruk. Vele figuren verstrengeld. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 70 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan
Result: 425 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 120/199. Mogelijk nadruk. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 44 cm. In goede staat.

N. Simon, Romantisch paar in park
Starting price 350 EUR

N. Simon. Circa 1900. Romantisch paar in park. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In matig/redelijke staat.

Prent van de gouden koets
Starting price 100 EUR

Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...

S. Bowe, Wintergezicht met ijspret
Result: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

S. Bowe, Wintergezicht met ruïne
Result: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met bloemen en fruit
Result: 70 EUR

Anton van der Vet, 1952. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Starting price 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

B. Keus?, Hollands riviergezicht
Starting price 100 EUR

B. Keus? Hollands riviergezicht met kerk en zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 32 cm. In goede staat.

Peter Brouwer, Bomschuiten op het strand
Result: 100 EUR

Peter Brouwer. Bomschuiten op het strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.

A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw
Starting price 100 EUR

A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier
Result: 120 EUR

Hans Lenteman. 1876 - 1953. Hollands dorp langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Result: 130 EUR

Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Signaturen. Diverse portretten, onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.

J.Temmer, Schapen op de heide
Result: 60 EUR

Landschap met boerderij en schapen.J.Temmer. Olieverf op paneel. 40x60cm. In matige staat

Theo van Oorschot, Boerderij met fruitbomen
Result: 190 EUR

Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Boerderij met fruitbomen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.