Kleine Chinese Yixing theepot met floraal/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit!! Afmeting: 6 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese munten. Eén met oldtimer, één met vier Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 4 - 4,5 cm. In goede staat.
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen tijgers. Handbeschilderd. Ongemerkt. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee grote rood-blauwe Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...
Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden gerestaureerd (gekramd), één bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met landschap/floraal en goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met gecontourneerde omranding en ruiter te paard decor. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine waterdruppelaar in de vorm van een trekpotje. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.