This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Chinees porseleinen paraplubak
Result: 60 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Goebel geurbrander
Starting price 40 EUR

Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

9x Hummel figuren
Starting price 100 EUR

Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Moeder en kind wachtend bij veerpont
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.

Zhan Zu Sjen, Galopperende paarden
Starting price 150 EUR

Zhan Zu Sjen. Chinese School. 21e Eeuw. Galopperende paarden. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.

Grote Chinese tegel
Result: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.

Lot celadon porselein
Result: 100 EUR

Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Starting price 60 EUR

K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Henk Roosink, Landschap met kippen
Starting price 160 EUR

Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Hendrik Schaap, Stadskanaal met figuur in boot
Result: 300 EUR

Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadskanaal met figuur in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Herman Krug, Stadsgezicht
Result: 50 EUR

Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Result: 60 EUR

Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas + sokkel
Starting price 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Starting price 80 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

Duits warmhoud plateau
Result: 25 EUR

Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

3x Grote kommen
Starting price 50 EUR

Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.

A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven
Starting price 100 EUR

Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Terracotta figuur, Twee apen
Starting price 80 EUR

Terracotta figuur met glazuur. Twee apen. Monogram FRB 1946. Afmeting: 12 x 14,3 x 6,3 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Stilleven met bloemenvaas
Starting price 80 EUR

Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

W. Goliasch, Pierrot met bloem
Starting price 50 EUR

William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen schaal
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas met geel glazuur
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antiek lederen koppelriem
Result: 40 EUR

Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

3x Oude cavalerie trompetten
Result: 120 EUR

Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.