P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren dekseldoos, 830/000, gecontourneerd vierkant model rijkelijk versierd met kwabben, krullen, bloemen en cartouchen. Geplaatst op 4 pootjes. Voorzien van een scharnierend deksel. MT.: GEWE Silv...
Grote antieke plated messing inktpot met Arabieren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 18 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire met prachtig binnenleven en intarsia. Circa 1870. Afmeting: 190 x 94 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat
Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een bolgourmetschakel. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...
Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000,met een draaimolen, 8x5x1,5cm, en een Steinbach piano, 2,5x4x3cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. ca 77 gram. In goede staat
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...
Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...
L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.
Twee zilveren roomlepels, 833/000, voorzien van ronde bak en gekrulde steel. Eén voorzien van een voorstelling in de bak met gedreven dorpsgezicht en een steel met leeuw, De andere roomlepel is glad e...
19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.