Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Otto Kirchner. 1887 - 1960. Münchener Schule. Wijnkelder met monniken bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Heinecke. 1895 - 1978. Hollands landschap met koeien en melkende boer. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel. Middensteen ca 4,7x5,8mm. Grootte broche 31x19mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.