Mooie grote Chinees porseleinen celadon vaas met draken/Foo-honden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Beschadigingen/haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal/karaktertekens. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom kraanvogel in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met figuren decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wijsheer met scepter. Floraal + draken decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Chinees bewerkte messing waterketel met floraal gegraveerde decors en karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Balinese muntenpop. Zogenaamde huwelijkspop met koperen munten en houtgesneden hoofd. Met basement. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop met onderschotel en deksel. Tuin decor. Chip + haarscheur in kop. Haarscheur in schotel. Afmeting: 14 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Kantonese Chinese dekselpot met hoogwaardigheidsbekleder/floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tuin/vogel/insecten decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trompet vazen met floraal/kostbaarheden decor. Bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Drie borden gerestaureerd en één met haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Papbord, één chip. En zes kopjes met floraal decor en bodemmerk, goed. Afmeting: Ø 8,5 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,8 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 32,2 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Ducai penselenpot met kostbaarheden decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse/Chinese lakwerk panelen met geisha voorstelling. Gemaakt van natuursteen en been. Afmeting: H 93 x B 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese benen gesneden gordelknopen met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4 - 5 cm. In goede staat.
Veertien delen antiek Japans Kutani porselein. Vaasjes et cetera. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wierookbrander met grijs-rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse gesigneerde bronzen handspiegels. Diverse landschappen decors. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Chinese Peking glazen snuffbottle met vleermuis decor. Blauw/neutraal. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Chinese Peking glazen snuffbottle met figuren in landschap decor. Rood/wit. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met bloemvazen decor. Afmeting: H 44,7 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom kust/kraanvogel decor. Bodemmerk. Bovenrand schade. Afmeting: H 30 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen cilinder vazen. Divers. Twee maal met chips. Eén maal gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 11 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén vaas chips. Afmeting: H 5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met geel glazuur, karakter tekens en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 6,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenreiniger schaal met groen glazuur en floraal decor. Afmeting: 2,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees houtsnijwerk in lijst. 20e Eeuw. Chinees landschap met figuren en gebouwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 95 x 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Japanse porseleinen chocolade kop en schotels. Eierschaal. Met geisha + landschappen decor. Eén schotel chip. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in de vorm van een karper. Ongemerkt. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote zware Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Japanse ivoren gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. omstreeks 1920 met certificaat . Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Satsuma. Eén gesigneerde grote schotel met figuren decor, mooie kwaliteit. En twee pijpvazen met figuren met perkament decor, ééntje beschadigd. Afmeting: 18 - Ø 31,5 cm. In r...
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Oosterse hardhouten gestoken bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met vaas/vogel en goud decor. Afmeting: 37,4 x 28,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decors chicken gerestaureerd. Afmeting: 23 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in landschap decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 22 x Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tuin/vogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Wit metalen Chinese wierookbol met draken/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met metalen montuur, bodemmerk en tijger. 20e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met kippen in landschap decor. Beide chips. Afmeting: 5,5 x Ø 11,6 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kop met draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees/Japanse sierschotels. Een: Kantonees, krijgers met bodemmerk, in goede staat. Twee: Imari, Geisha, in tuin, gerestaureerd. Drie: Imari, Floraal met bodemmerk, in goede staat...
Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met figuren in landschap decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees, Kantonees porseleinen vaas met Geisha's in tuin decor. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde Thaise bronzen boeddha figuur op houten sokkel. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Chinees/Kantonees porselein met figuren decor + bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en goudrand. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese glazen bonsai bomen met houten lakwerk bloembakken. 19e Eeuw. Minimale beschadigingen. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; Drie celadon kommen met grijs craquelé glazuur. Met bodemmerk. En één kom met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; sauskom met chicken decor + merk. Kleine cup met floraal decor. En een cup met karperdecor + merk, haarlijn. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met havengezicht/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel goed. Beide koppen goed. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen gecontourneerde console voor wierookbrander. Met karaktertekens. Afmeting: H 6 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere; gemberpotten, vaas en kopjes. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees celadon porseleinen figuren. Met bodemmerk. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In goede staat.