Grote mahoniehouten schildersezel. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder spiegel met rozen decor. Circa 1880. Afmeting: H 46 x B 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse iepenhouten Louis Seize halve maantafel met twee kantellades. Hekwerk los erbij. Afmeting: 73 x 40 x 78 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl armleunstoel met klauwpoten en tijgerprint stoffering. Circa 1900. Afmeting: 113 x 60 x 64 cm. In goede staat.
Ovaal teakhouten theekastje met facet-geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Willem III speeltafel met snijwerk en gecontourneerd blad. Circa 1870. Krimpnaden in blad. Afmeting: 76 x 84 x 43 cm. / 76 x 84 x 86 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige gave antieke salontafel. Ovaal. Mahoniehout. Circa 1870. Afmeting: 58 x 78 x 116 cm. In zeer goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 76 x 39 x 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten halve-maan tafel met jalouziedeuren, intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 76 x 81 x 43 cm. In goede ongerestaureede staat.
19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 115 x 60 x 65 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde houten partituur/muziekstandaard. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe vier-laden commode. Circa 1850. Blad beschadigd. Afmeting: 90 x 100 x 50 cm. In redelijke staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 84 x 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil serveertafel met etage. Circa 1910. Afmeting: 77 x 42 x 67 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize commode met bandintarsia. Circa 1780. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 110 x 62 cm. In redelijke staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 105 x 73 x 93 cm. In goede staat.
Bronskleurige facet geslepen spiegel met ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 110 x B 82 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken kist met ijzeren banden. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 48 x 74 cm. In goede staat.
Antieke Thonet-stijl bureaustoel met bruin lederen zitting. Circa 1920. Afmeting: 80 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten theetafel met lade en messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Zwart gelakte wandconsole tafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 32 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten klaptafel met dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 66 x 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten wijntafel met bronzen poten en versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x Ø 45 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke vitrinekastjes. Eén maal noten hangvitrine, circa 1920. En een grenen display vitrine + sieraden, circa 1900. Afmeting: 69 x 60 x 17 cm. / 17 x 45 x 55 cm. In goede staat.