Antieke Duitse Majolica historisme petroleumlamp met geëtste glazen lampenkap. Circa 1880. Met floraal/goud decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en zwarte patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en bruin patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
Antieke messing tafellamp met beschilderde glazen kap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafel petroleumlamp met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Drie grote antieke tinnen borden. Met stempels + datering 1852 en 1756. Afmeting: Ø 33 - Ø 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkannen. Eén maal monogram + wapen. Eén maal monogram + 1793. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.
Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen et cetera. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; Klepkan, pullen, dozen et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; Klepkan, bord, dekseldoos et cetera. Afmeting: 8 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en rocailles. Circa 1860. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Gestempeld en genummerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen neo gotische kerkelijke kaarskandelaren. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl dekseldoos + schaal. 20e Eeuw. Eén dekseldoos van hout en bewerkt met tin. Voorzien van wildvoorstelling + naakte vrouw. Gesigneerd. En een schaal met rozenranken decor, koperges...
Twee antieke miniatuur schilderijen. Ovaal. Met gesigneerde damesportretten. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur schilderij. Dame met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafelschaal met tinnen voet en glazen schaal. Circa 1910. Reparaties aan tin. Lichte beschadiging aan tin. Glazen schaal heel. Afmeting: H 28 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke compositie metalen jardiniere in Louis Quinze-stijl. Circa 1890. Afmeting: 13 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl vernikkelde messing theepot met comfoor. Zonder brander. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Franse porseleinen tafellamp. Was ooit petroleumlamp. Geëlektrificeerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke Cameo-glazen tafellamp met messing voet en berglandschap decor. Gesigneerd L.F. Mohr. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Drie miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Met messing lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme inktstel met putti. Afmeting: 20 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...
17e Eeuws Hollands eikenhouten snijwerkstuk met koppen/vogel/fruit decor. Met ebbenhout. Renaissance. Afmeting: 116 x 17 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander theekist met floraal intarsia + drie porseleinen handbeschilderde flacons met Oriëntaalse figuren/goud decor. Eén chip flacon. Afmeting: 14 x 24 x 12 cm. In redelijk/goed...
Historisme bronzen inktstel in de vorm van een Romeinse strijdwagen. Circa 1890. Afmeting: 14 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Engelse handgeschreven oorkonde betreffende een betaling. Door John Heridge. Anno 1733. Moeilijk leesbaar. Handgesigneerd. Lakstempel mist. Diverse andere signaturen. Afmeting: 43 x 61 cm. In ...
Antieke Engelse oorkonde, betreffende; Lease for a year. Anno 1818. Voor land, acres, parcels van Lord Henry Paulet aan Mr. George Doswell. Handgeschreven en gesigneerd door Henry Paulet, met lakzegel...
Twee antieke wit marmeren bokalen met brons. Circa 1880. Onderdeel van ...?... Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Leitz Leica camera. Type R3 mot electronic. In lederen koffer. Met objectief Leitz Canada. Afmeting: 24 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Oude balans-weegschaal voor laboratorium. Eikenhout. 50er -Jaren? Afmeting: 43 x 46 x 26 cm. In goede staat.
Vijf zeer gedetailleerde 19e eeuwse miniatuurschilderijen. Dames + heren portretten. Hall en Pitt. Verso monogram H.v.D., E.v.J. + kroon et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In g...
Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
Bijzonder grote Hollandse antieke platbodem met linnen zeilen en K.P. 4. Circa 1900. Afmeting: 128 x 123 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten stereokijker met diverse papieren voorstellingen. Circa 1910. Afmeting: 16 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Grote metalen gepolychromeerde staande lamp met jardiniere en dame. Circa 1900. Afmeting: H 166 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houtgestoken supraporte (bovendeurstuk) met bacchus en ranken. Afmeting: 70 x 270 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse kleine geldkist. Frankrijk. Bache Brevette S.G.D.G. Dien et mon Droit. Slot mist. Afmeting: 18 x 33 x 20 cm. In goede staat.