This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Darius Gunneweg, Bloemen met insekten
Result: 50 EUR

Darius Gunneweg. 1943 - . Bloemen met insecten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

B. Notenboom, Twee kittens
Starting price 160 EUR

B. Notenboom. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht
Starting price 160 EUR

J.C. v.d. Heijden. 1911 - 1992. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)
Result: 60 EUR

Groot lot (28x) antieke Duitse gravures/landkaarten et cetera. 17e - 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Starting price 100 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Starting price 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten
Result: 200 EUR

P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Juliantho, Indonische markt met figuren
Result: 60 EUR

Juliantho. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische markt met figuren bij vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Robert Nunan, Baai met huis en palmen
Result: 100 EUR

Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Herman Moerkerk, Dame met hoed
Starting price 80 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Dame met hoed. Houtskool op papier. Afmeting: H 14 x B 11,5 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Vaas met bloemen
Result: 50 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

H. Poeder, Bonte vliegenvanger
Result: 60 EUR

H. Poeder. 2005. Bonte vliegenvanger. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Dorpsstraat Freiburg
Result: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Dorpsstraat Freiburg met figuren. Olieverf op linnen op paneel. Maroufle. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

H. Klein, Boeren interieur
Result: 140 EUR

H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren
Result: 60 EUR

Zuid-Amerikaanse School. Belem Meloksoi? 12 April 1954. Ru Siguera Mendes met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 16,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Flowers
Starting price 110 EUR

Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Flowers
Starting price 120 EUR

Naar Andy Warhol. Lithografie. Flowers. Lithografie op papier. Afmeting: H 35,5 x B 35,5 cm. In goede staat.

E. Toliusis, Tropisch palmenstrand
Starting price 180 EUR

Erika Toliusis. Uruguay, Vancouver, Singapore et cetera. Tropisch palmenstrand met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 123 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Starting price 50 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Hidde Bouman, Geabstraheerd landschap
Result: 80 EUR

Hidde Bouman, Almelo. Kleurrijk geabstraheerd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Bosgezicht met beek
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, en 1936. Duitse School. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Schiemann, Landschap Lazorotte
Starting price 40 EUR

Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.