A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Vertin. Circa 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Volendamse visserboten op volle zee. Eén restauratie. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Pendant A, Wanders. Stilleven met fruit, groente etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 61 cm. In goede staat.
Lithografie Miro. Abstracte figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 39 cm. In goede staat.
J.M. Piket. 20e Eeuw. Meisjes portret. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen bolvaas met gele rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.
A. de Jong. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
R. Rounikor? 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A. Durieux. (Alfred). 1921. 19e - 20e Eeuw. Herder met zijn schapen bij bosrand. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In goede staat.
Zuid-Amerikaanse School. Belem Meloksoi? 12 April 1954. Ru Siguera Mendes met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 16,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram. Circa 1900. Fruit stilleven met gemberpot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
J. Rawkin. Tweede helft 20e eeuw. Kinderen met honden bij huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1930. 1895 - 1967. Stadsgezicht Rotjeknor (Rotterdam). Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
R. Rosier. Circa 1920. Hollands riviergezicht met vele figuren die met de veerpont meegaan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jea Lurcat. 1892 - 1966. Haan. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
Twee werken van Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Zuid-Europese schets op papier + olieverf landschap op linnen. Afmeting: H 19 x B 15 cm + H 29 x B 29 cm. In goede staat.
K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
J. Mulders. 1955. Dorpsgezicht Minnertsga. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Jacob Maris. 1837 - 1899. Dorpsgezicht met windmolen. Moetrand beschadigd. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In redelijke staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Zandpad met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Zuid-Hollands landschap. Mixed media op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Beladen van Aken met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.
Studio J.F. Millet. 1814 - 1875. Franse School. Boerderij met figuren. Eau Forte originale de Victor Maunier. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1930. Portret Russische man. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. Circa 1880. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 12 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1902 - 1981. Bierwagen langs de Amstel. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 44 cm. In goede staat.
Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Platbodem in vaart met figuur in landschap met windmolen en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
C. Zelo. Hongaarse of Roemeense School. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boeren jongen met stok. Olieverf op papier. Afmeting: H 26 x B 18 cm. In redelijk/goede staat.
Walther F. Haettenschweiler. Duitse School. 1933 Zug. Duits winterlandschap. Nr. 178/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Zeefdruk. Epreuve d'artiste. Figuur loopt over wadden. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 50 x B 76 cm. In goede staat.
Jan Geppert. 1929 - . Warschau-Polen. Titel: Cyganska Ballada. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
J.H. Coster. Almelo. 1846 - 1920. Stilleven met fruit, kruik en roemer. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
K.P. Josef. 21e Eeuw. Havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
EDJE. 20e Eeuw. Indonesische vuurboom bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.
J. Askinh. 1985. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.
Pieter de Gryeff? 20e Eeuw. Vechtende hanen in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
G.P. Verschuur, landschap met waterval, herders en vee. 1866. Aquarel op papier. Afmeting: H39 x B49 cm. Vochtvlekken verder in redelijke staat.