Hein Kever. 1854 - 1922. Boer zoekt sprokkelhout. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Dorpsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
R. Holtrop. Mogelijk Riemko Holtrop. 1914 - 1996. Vroeg werk. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
Vijf miniatuurschilderijen. 20e Eeuw. Diverse portretten. Gouaches op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Poldergezicht bij avond met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Twee schilderijen van E. van Dahlen. Circa 1930. Vissersboten op volle zee. Gemerkt E.A. in de zeilen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1900. Tiroler man met wijnglas. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Dame met strandhoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10 cm In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 1973. Winters landschap met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Gerrit Willem van Blaaderen. 1873 - 1935. Boerderij in heuvellandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Heilige met bijbel en dolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.
Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Maritiem. 19e Eeuw. Portret kapitein Jelle Hilbrands. Kapitein om de west. Pastel op papier. Afmeting: H 58 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
M. Ottee. 1898 - 1981. Circa 1930. Pseudoniem Arnout van Gilst. Maasbrug bij Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. Zeilboten op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H.W. Eckhard. 1872 - . Duitse School. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Capelle, 1862. Mogelijk Alfred Capelle. 1834 - 1887. Hollandse schepen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd?19e Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...
N. Bastert. 1854 - 1939. Zigeunerkamp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Damesbuste. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.
Monogram A.G. Toegeschreven aan A.M. Geyp. 1855 - 1926. Hollands poldergezicht met boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Monogram A.G. Toegeschreven aan A.M. Geyp. 1855 - 1926. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 33 cm. In goede staat.
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Landschap met paardengespan op akker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 126 cm. In goede staat.
Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren en zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
G.J. Staller Amsterdam 1880-1956. Boten in kanaal langs de kade in Amsterdam. Omsteeks 1920 gemaakt. 50x60 cm in goede staat.
Hassan. Tweede helft 20e eeuw. Arabische dorpsstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Vervuild. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duitse School. Toegeschreven aan M. Mühlig. 1823 - 1873. Proosten op afschot van het edelhert. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In matige staat.
M. Mühlig. 1823 - 1873. Duitse School. Jagers in de bergen bij afschot van vos. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijke staat.
Degennaro. Prima delle pesca. Nettenboetsers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Zandpad langs rivier de IJssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35,5 x B 45,5 cm. In goede staat.
Janos Visky. 1891 - 1987. Hongaarse School. Paardenkar in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 50 cm. In goede staat.
J. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Landschap met boerin en was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Bomschuit in de branding met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Dick Ket. 1902 - 1940. Stilleven met gemberpot en wijnflessen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Havengezicht Harlingen. Bitumen craquele vorming. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.
Karel Frans Philippeau. 1825 - 1897. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 40 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gracht Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1960. Gracht Rotterdam met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H. Krauz. 20e Eeuw. Duits boeren interieur met figuren, man probeert dames te versieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. Jendron. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met terras en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.
E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.
Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde ikonen naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 12 cm. / H 25 x B 17 cm. In goede staat.
Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hongaarse markt. Lithografie op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.
2x Ertman. 20e Eeuw. Indonesische landschappen met figuren op rijstvelden. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
N. Huppes. 1913 - 2001. Winter Muiderslot. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 48 cm. In goede staat.
Naar van Prooijen. Circa 1900. Hollands riviergezicht met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
Janneke Brinkman-Salentijn, '91. Nr. 180/250. Stilleven met bloemen en bessen. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 56 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.
H. Korteling. 1953. Deventer. Stilleven met appelketel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans aquarel uit de Barbara Johnson walvis collectie. Zeeman met wandelstok en kijker. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.
Anton Smeerdijk. 1885 - 1965. Landweggetje November-dag bij Kortenhoef. Olieverf op linnen. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Joh. Certan, Stilleven met tin, bloemen en fruit. Circa 1950. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B53 cm. Scheurtje verder in redelijke staat.
Ongesigneerd, Herder en zijn vee aan het rusten. 19e Eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B48 cm. Wat vlekken, verder in redelijke staat.
G.P. Verschuur, landschap met waterval, herders en vee. 1866. Aquarel op papier. Afmeting: H39 x B49 cm. Vochtvlekken verder in redelijke staat.
Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
J. Askinh. 1985. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.
EDJE. 20e Eeuw. Indonesische vuurboom bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Geppert. 1929 - . Warschau-Polen. Titel: Cyganska Ballada. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Zeefdruk. Epreuve d'artiste. Figuur loopt over wadden. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 50 x B 76 cm. In goede staat.
Walther F. Haettenschweiler. Duitse School. 1933 Zug. Duits winterlandschap. Nr. 178/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boeren jongen met stok. Olieverf op papier. Afmeting: H 26 x B 18 cm. In redelijk/goede staat.
C. Zelo. Hongaarse of Roemeense School. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1930. Portret Russische man. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In goede staat.
Studio J.F. Millet. 1814 - 1875. Franse School. Boerderij met figuren. Eau Forte originale de Victor Maunier. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Zuid-Hollands landschap. Mixed media op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.
J. Mulders. 1955. Dorpsgezicht Minnertsga. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Twee werken van Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Zuid-Europese schets op papier + olieverf landschap op linnen. Afmeting: H 19 x B 15 cm + H 29 x B 29 cm. In goede staat.
Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
J. Rawkin. Tweede helft 20e eeuw. Kinderen met honden bij huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.