This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

van Noort, Strandgezicht
Result: 300 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren en zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Raoul Haerens, Vrouwelijk naakt
Result: 180 EUR

Raoul Haerens. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Kruik met bloemen
Starting price 250 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

W. de Zwart, Veemarkt in dorp
Starting price 100 EUR

Willem de Zwart. 1867 - 1957. Veemarkt in dorp. No. 66. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.

J. Menotti, Pendant
Result: 850 EUR

Pendant van J. Menotti. Circa 1900. Mogelijk pseudoniem. Eén maal vrouw krijgt liefdesbrief. Eén maal vrouw schrijft liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren voorstelling
Result: 400 EUR

Keith Haring. Nr. 14/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 89 cm. In goede staat.

A. Hovings, Wintergezicht met cavalerie
Starting price 300 EUR

A. Hovings. Circa 1920. Wintergezicht met cavalerie. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Evert Moll, Haven
Starting price 1.200 EUR

Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.

Evert Pieters, Landschap met vee en figuur in roeiboot
Starting price 300 EUR

Evert Pieters. 1856 - 1932. Landschap met vee en figuur in roeiboot. Met Christie's etiket. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 39 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Damesportret
Starting price 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Duitse School. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

G. de Jong, Vaas met bloemen
Starting price 250 EUR

Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur
Starting price 500 EUR

Paul Gorge. 1856 - 1941. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 55 cm. In goede staat.

Charles P. Gruppe, Bomschuit met vissers op strand
Result: 900 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Bomschuit met vissers op strand bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits landschap met huis
Result: 160 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Berglandschap
Result: 600 EUR

Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse vissersboten op zee
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse vissersboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

P. Verschuur, Vee langs de rivier
Starting price 500 EUR

P. Verschuur. Circa 1930. Vee langs de rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Landschap met paardengespan op akker
Starting price 150 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Landschap met paardengespan op akker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 126 cm. In goede staat.

J. van Mourik, Landschap met hooiwagen
Starting price 1.000 EUR

Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landschap met hooiwagen en werkende boeren. Olieverf op linnen (op paneel). Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.

W. Westerop, Hondenportret
Result: 90 EUR

Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

L. Lagtenee, Stilleven
Starting price 300 EUR

Lucy Lagtenee. 1873 - . Franse School. Stilleven met schilderij, vaas en bloemen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 46 x B 38 cm In goede staat.

Monogram MHZ, Stilleven met porselein, glas, fruit en vogel
Starting price 500 EUR

Monogram MHZ. Circa 1940. Stilleven met porselein, glas, fruit en vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 90 cm. In goede staat.

C. Noltee, Landschap met boerderij, boer en koeien
Starting price 300 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 44 cm. In goede staat.

A. Knikker, Landschap met vaart en boten
Starting price 220 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Landschap met vaart en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.