This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

J. van Delden, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Starting price 600 EUR

J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen
Result: 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Starting price 500 EUR

Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.

E. Toliusis, Tropisch palmenstrand
Starting price 300 EUR

Erika Toliusis. Uruguay, Vancouver, Singapore et cetera. Tropisch palmenstrand met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 123 cm. In goede staat.

Degennaro, Prima della pesca
Result: 250 EUR

Degennaro. Prima delle pesca. Nettenboetsers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

M. Mühlig, Jagers in de bergen bij afschot van vos
Result: 225 EUR

M. Mühlig. 1823 - 1873. Duitse School. Jagers in de bergen bij afschot van vos. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Proosten op afschot van het edelhert
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duitse School. Toegeschreven aan M. Mühlig. 1823 - 1873. Proosten op afschot van het edelhert. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In matige staat.

Ongesigneerd?, Bomschuiten en vissersvolk
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Vervuild. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 52 cm. In goede staat.

Ernest Komanski, Vrouw bij trap
Starting price 750 EUR

Ernest Komanski. 20e Eeuw. Vrouw met trap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

Hassan, Arabische dorpsstraat met figuren
Result: 400 EUR

Hassan. Tweede helft 20e eeuw. Arabische dorpsstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Vrouwengezichten met bloemen
zurückgezogen

Walasse Ting. 1929 - 2010. Vrouwengezichten met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.

H. Fleurbaaij, Rotterdamse haven met figuren
Starting price 700 EUR

Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.

J.H. Limpert, Polderlandschap met herder en koeien
Starting price 350 EUR

J.H. Limpert. 1858 - 1938. Duitse School. Polderlandschap met herder en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 65 cm. In goede staat.

E. Doepler, Parkgezicht met beeld en romantisch paar
Starting price 1.250 EUR

E. Doepler. 1824 - 1905. Duitse School. Parkgezicht met beeld en romantisch paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 58 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in tent met fakkel
Starting price 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in tent met fakkel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Poldergezicht met rietsnijders
Starting price 400 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

G.J. Staller, Amsterdam
Result: 1.200 EUR

G.J. Staller Amsterdam 1880-1956. Boten in kanaal langs de kade in Amsterdam. Omsteeks 1920 gemaakt. 50x60 cm in goede staat.

H. Bogman, Vrouwen op plein
Starting price 275 EUR

Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

A. Karssen, Spelende kinderen
Result: 700 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Karssen, Winter
Result: 1.100 EUR

Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.

Schutz, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Result: 200 EUR

Schutz. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Paardenmarkt Goor
Starting price 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Paardenmarkt Goor. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Drie rustende paarden
Starting price 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Drie rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen
Starting price 1.200 EUR

H. Hertling/Herzling? Duitse School. 19e Eeuw. Twee romantische landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.