This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen
Result: 50 EUR

Jacob Maris. 1837 - 1899. Dorpsgezicht met windmolen. Moetrand beschadigd. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In redelijke staat.

K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer
Result: 50 EUR

K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

Jea Lurcat, Haan
Starting price 60 EUR

Jea Lurcat. 1892 - 1966. Haan. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars
Result: 90 EUR

Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Monogram, Fruit stilleven met gemberpot
Result: 60 EUR

Monogram. Circa 1900. Fruit stilleven met gemberpot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. de Jong, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten
Result: 80 EUR

A. de Jong. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

2x A. Wanders, Stilleven met fruit, groente etc.
Result: 80 EUR

Pendant A, Wanders. Stilleven met fruit, groente etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 61 cm. In goede staat.

A. van Gilst, Volendamse vissersboten
Result: 140 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Volendamse visserboten op volle zee. Eén restauratie. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.

Jan Wingen, Landschap met korenschoven
Result: 80 EUR

Jan Wingen. 1874 - 1956. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x J. van Rijsewijk, Patriciers/Blokmolen
Result: 40 EUR

Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.

K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht
Result: 120 EUR

Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.

Ch. E. Alban, Riviergezicht bij Norfolk
Starting price 100 EUR

Ch. E. Alban. Engelse School. 19e Eeuw. Riviergezicht bij Norfolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 70 cm. In goede staat.

H. Paskamp, Duits landschap
Result: 40 EUR

H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij marskramer
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij marskramer. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd?, Interieur met schildersezel
Result: 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Boerin met kippen bij schuur
Result: 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Reliëf Willem Hopman
Result: 60 EUR

Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.

P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven
Result: 150 EUR

Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

W. Meijer, Dorpsgezicht met figuren en paardenkar
Result: 100 EUR

W. Meijer. Tweede helft 20e eeuw. Dorpsgezicht met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

F. van Kregten, bosgezicht met waterpartij
Result: 425 EUR

Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.

Monogram A.B.'68, Meisjes portret
Result: 50 EUR

Monogram A.B. '68. Titel: Wie zijn wij? Meisjes portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

H. Poeder, Poldergezicht met koeien
Result: 200 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Poldergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Restauratieplek. Afmeting: H 85 x B 45 cm. In redelijke staat.

C. Cornelisz, Stilleven fruit
Result: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.