A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Vertin. Circa 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Volendamse visserboten op volle zee. Eén restauratie. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Pendant A, Wanders. Stilleven met fruit, groente etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 61 cm. In goede staat.
Lithografie Miro. Abstracte figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 39 cm. In goede staat.
J.M. Piket. 20e Eeuw. Meisjes portret. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen bolvaas met gele rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.
A. de Jong. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
R. Rounikor? 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A. Durieux. (Alfred). 1921. 19e - 20e Eeuw. Herder met zijn schapen bij bosrand. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In goede staat.
Zuid-Amerikaanse School. Belem Meloksoi? 12 April 1954. Ru Siguera Mendes met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 16,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram. Circa 1900. Fruit stilleven met gemberpot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
J. Rawkin. Tweede helft 20e eeuw. Kinderen met honden bij huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1930. 1895 - 1967. Stadsgezicht Rotjeknor (Rotterdam). Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
R. Rosier. Circa 1920. Hollands riviergezicht met vele figuren die met de veerpont meegaan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jea Lurcat. 1892 - 1966. Haan. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
Twee werken van Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Zuid-Europese schets op papier + olieverf landschap op linnen. Afmeting: H 19 x B 15 cm + H 29 x B 29 cm. In goede staat.
K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.