Lucy Lagtenee. 1873 - . Franse School. Stilleven met schilderij, vaas en bloemen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 46 x B 38 cm In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Landschap met paardengespan op akker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 126 cm. In goede staat.
Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.
Paul Gorge. 1856 - 1941. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 55 cm. In goede staat.
Willem de Zwart. 1867 - 1957. Veemarkt in dorp. No. 66. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren en zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Paardenmarkt Goor. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G.J. Staller Amsterdam 1880-1956. Boten in kanaal langs de kade in Amsterdam. Omsteeks 1920 gemaakt. 50x60 cm in goede staat.
Ernest Komanski. 20e Eeuw. Vrouw met trap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
M. Mühlig. 1823 - 1873. Duitse School. Jagers in de bergen bij afschot van vos. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijke staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Zeldzaam werk van Cornelis Springer. 1817 - 1891. Groot Hollands stadsgezicht met markt en vele figuren bij kerk. Enkele vochtvlekken en scheurtje links midden in de luchtpartij. Aquarel op papier. Af...
Alexander Klar. Duitse School. Portret naar Rembrandt van Rijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.
E. Meijer, 1833. Duitse School. Romantisch heuvelachtig landschap met vee en figuren. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
H. van Gessel. Pseudoniem Delfgaauw. Havengezicht Rotterdam. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In redelijke staat.
Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Nel Pot Fontein. 1918 - 2011 Leidschendam. Indonesische jongen met vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
R. de Haan. 1943 - . Gezicht op Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1856 - 1909. Boeren interieur met voorlezend meisje, oude vrouw, en jonge vrouw met beker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 84 cm. In goede staat.
J. Freudenberg. 1818 - 1873. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gracht Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.