This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Starting price 135 EUR

Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

W. Zwart, Hollands landschap met koeien
Result: 50 EUR

W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Robert Nunan, Baaij met huis en palmen
Starting price 150 EUR

Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baaij met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jelle Hilbrands
Result: 120 EUR

Ongesigneerd. Maritiem. 19e Eeuw. Portret kapitein Jelle Hilbrands. Kapitein om de west. Pastel op papier. Afmeting: H 58 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Starting price 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met tram en figuren
Result: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boer in interieur
Starting price 90 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.

L. Eland, Naakte dame tegen muur
Starting price 300 EUR

L. Eland. 20e Eeuw. Naakte dame tegen muur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Result: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Gravure op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Result: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Door Nicolaum Vissher. 1618 - 1709. Auctor N. ten Have. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.

Steendruk? Jacques de Gheyn II
Result: 90 EUR

Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen
Result: 325 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.

H. Roosink, Landschap met eendenfamilie
Starting price 200 EUR

Henk Roosink. 1960 - Rijssen. Landschap met eendenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Roosink, Landschap met kippen
Starting price 200 EUR

Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J. Warmenhoven, Platbodems
Starting price 250 EUR

J. Warmenhoven. Circa 1930. Platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Waterpartij met opvliegende eenden
Result: 160 EUR

Gé Nijhuis, Enschede. Waterpartij met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer
Result: 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Los Hoes Twenthe
Starting price 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Los Hoes Twenthe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Hös Jaan
Starting price 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Boer en boerin bij paarden met eg
Starting price 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer en boerin bij paarden met eg. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Heilige met bijbel en dolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.

J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Starting price 130 EUR

J. Raamsdonk. 20e Eeuw. Duits landschap met rivier en kasteel. Iets craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen
Starting price 150 EUR

Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

G.W. van Blaaderen, Boerderij in heuvellandschap
Result: 325 EUR

Gerrit Willem van Blaaderen. 1873 - 1935. Boerderij in heuvellandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.