19e Eeuwse Hollandse stadsplattegrond van Delft. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Fruitstilleven met pronkkan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
J.G. Gerstenhauer. 1858 - 1931. Schaal met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Jongens portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart. Transisalania Over-IJssel door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 51 x B 59 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen, tinnen bord en noten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Citroen met Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
H. van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Pieter de Gryeff? 20e Eeuw. Vechtende hanen in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
K.P. Josef. 21e Eeuw. Havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Naar Vertin. Circa 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude handgeschilderde ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x B 42 x 6 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Boerenhuis langs sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.
Gé Nijhuis, Enschede. Waterpartij met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Gravure op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Tinnen bord met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Gert von Meyen, 1910. Portret Kaiser Wilhelm. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 10 cm. In goede staat.
Imre Giszinger. 1895 - 1936. Duitse School. Stilleven.Olieverf op paneel. Krimpnaden in verf. Afmeting: H 12 x B 13 cm. In redelijke staat.
H. Eschmann Verso. Dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In matige staat.