This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese bronzen vaas
Starting price 50 EUR

Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

4 Delen div. China/Japan
Starting price 50 EUR

Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

2x Oosters/Chinees porselein
Starting price 50 EUR

Twee maal Oosters/Chinees porselein met floraal/wapen decor. Bestaande uit: Kan met wapen Engeland. En een bord met floraal decor, Samson? Afmeting: H 22 x Ø 14 cm./ Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Starting price 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Starting price 60 EUR

Japanse satsuma porseleinen Boedha met gouddecor en bodemmerk. Afmeting: 21 cm. Mist twee vingers, verder in goede staat.

4x Chinees/Kantonees porselein
Starting price 60 EUR

Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Starting price 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Imari schotel Ø 31 cm.
Starting price 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

2x Gouaches op zijde
Starting price 60 EUR

Twee Perzische schilderijen op zijde. Figurenvoorstelling. 19e - 20e Eeuw. Gouaches op zijde. Afmeting: H 70 x B 100 cm + H 80 x B 110 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse wandelstok
Starting price 60 EUR

Antieke Oosterse wandelstok, met been gesneden paradijsvogel als heft en zilveren ring. Circa 1900. Snavel mist. Afmeting: L 85 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese miniatuurvaasjes
Starting price 60 EUR

Zes Chinees porseleinen miniatuurvaasjes in cassette. Afmeting: H 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 60 EUR

Chinese plated messing wierookbrander met draak en koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen, 18e eeuw
Starting price 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: Ø 14,3 - 14,7 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Imari petroleumlamp
Starting price 70 EUR

Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Hocker
Starting price 70 EUR

Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Chinese sculpturen
Starting price 70 EUR

Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

6 Delen Chinees en Japans porselein
Starting price 70 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein. Twee kantonese borden, een spekstenen beeld gelijmd, twee Imari borden en een chinese kan met een haarlijn. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk tot goede staat.

3x Oosterse dekseldozen
Starting price 70 EUR

Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.

6x Chinese kopjes
Starting price 70 EUR

Zes Chinees porseleinen rijstwijn cups met landschap decor en goudrand. Met binnenin diverse figuren decors. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Starting price 80 EUR

Grote Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip deksel + tuit. Afmeting: 13 x 20,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Yixing theepot
Starting price 80 EUR

Kleine Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip dekselrand. Afmeting: 6 x 10 x Ø 6,3 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Starting price 80 EUR

Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Starting price 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.

2x Diepe Chinese kommen
Starting price 80 EUR

Twee zeldzame grote Chinees porseleinen 18e eeuwse diepe kommen met floraal decor. Beide gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 20,5 cm. In redelijke staat.