Chinees porseleinen kom met zwart glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaaltje met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: 46,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Afmeting: 62 x Ø 24 cm. In goede staat.
Drie delen Japans porselein. Kop + schotels. Samoerai krijgers decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Gecontourneerd met kippen in de bodem. Bestaande uit: Zeven kopjes en vier schotels. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met vissen onder water decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen republiek vazen met pauw decor, tekst en signatuur. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen/floraal/goud decor. Chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met Foo-honden decor. Gecontourneerd. Afmeting: 5,5 x Ø 26,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gecontourneerd pattipan schaaltje met Familie Rose, paradijsvogel/goud decor. Afmeting: 1,4 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 8 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse Chinees porseleinen kopjes. Drie stuks Amsterdams Bont, haarlijnen. Twee stuks Imari met zotjes, goed. Afmeting: Ø 6,4 - Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel, groen glazuur, en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen platte schaal met blauw craquele glazuur en goudrand. Tekst en signatuur op bodem. Afmeting: 4 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen schotels. Twee maal Familie Rose, chicken schotels. Eén diepe schotel, Familie Rose, figuren decor, haarlijn. Afmeting: Ø 11 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met reliëf kempvissen decor. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte Mei Ping-stijl vaas met floraal decor. Balustervormig. Bodemmerk. Afmeting: 33 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twaalf Chinese Houtgestoken vaas consoles divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met Foo-honden in de wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
3x Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon vaas wit-grijs. Knobbelvaas met blauwe glazuur. Platte celadonschaal op drie pootjes. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, gelijmd. Figuren in tuin decor. Floraal/paradijsvogel decor, gelijmd. Afmeting: 14 - 28 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kom in Sung-stijl met bruin verlopen glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen Familie Rose zes-kantige penselen vazen met figuren en teksten + bodemmerk. Afmeting: 30 x 13 x 11,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal cup op hoge voet met spelende zotjes + bodemmerk. En een cup met spelende zotjes + bodemmerk. Afmeting: Ø 6 - Ø 8 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
Kleine Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, druivenranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 32 x Ø 27 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
19e Eeuwse lakwerk naaitafel met goudkleurige chinoiserie beschildering, klauwpoten, klepdeksel, vakverdeling en wolhouder. Afmeting: 75 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: H 62 x Ø 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies met berglandschap/pagodes/goud decor. Circa 1930. Zwart matte glazuur. Bestaande uit: Melk/suiker set, theekan, zes borden, vijf kop en schotels. Kleine beschadig...
Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Chinees geglazuurd terracotta figuur. Chinese vrouw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse diepe Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Twee scherven gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal, één haarlijn. En een dekselkom met landschap, huizen en vleermuizen decor, goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede sta...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Satsuma figuren. Eén maal boeddha, goud/floraal + bodemmerk, kindje gelijmd. En een twee-delige wierookbrander met olifant en pagode. Chips. Afmeting: 32 - 36 cm. In r...
Chinees porseleinen zes-kantige celadon vaas met bodemetiket. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal trekpot met bruin glazuur. Eén maal kom met blauw glazuur. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met Lange Lijs decor. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met paradijsvogel decor en zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 21,6 cm. In matige staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont/paradijsvogel decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 7,5 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met landschapdecor en bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met spelende kinderen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante melk en bloed vaas met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: 47 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kopjes met floraal decor. Gemerkt F. Afmeting: H 4,5 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloempot decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 32 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor op pagodes. Afmeting: 18 cm. vaas heeft een oude restauratie professioneel gedaan.
Vijf antieke Imari porseleinen kastkommen met Japans/floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met vaas/floraal decor. Afmeting: 7,5 x Ø 26 cm. In zeer goede staat.
Grote gesigneerde Chinese Yixing theepot. Afmeting: 14 x 18 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bodemmerk. Tuindecor met pagodes. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Acht schotels + zeven kopjes. Familie Rose, floraal. Drie schotels chips, rest goed. Twee kopjes kapot, rest goed. Afmeting: 6,5 x Ø 1...
Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Afmeting: 29 x 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw foraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen schaal met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: 9 x Ø 35,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kom met paradijsvogel/draak decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur, meander omranding, olifantenkoppen en bodemmerk. Lichte glazuurschade bovenrand. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom op hoge voet, met Foo-honden decor en bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 17,7 cm. In goede staat.
Grote Chinese celadon kom met wit craquele glazuur en bodemmerk + etiket. Afmeting: 9,5 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin decor en zes-tekens bodemmerken. Beide gelijmd. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijke staat.
Zeldzame zeer grote antieke Chinees porseleinen kom. Swatow. Met bodemmerk, Ming, en karaktertekens rondom. 16e - 17e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 12,7 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal reliëf + bodemmerk. Celadon-kleur. Afmeting: H 33 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: Ø 27 cm. Minimale chips en haarlijn. Redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Chinees porseleinen vaas met tuin/paradijsvogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 19 cm. In goede staat.
6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.