Zeldzame grote Chinese cloisonne plaquette met bronzen boeddha's in de bergen decor en tekst. Met rood sanderhouten (Zi Tan wood) omlijsting. Afmeting: H 109 x B 67 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Meerkleurig geglazuurd. Eén lotusblad gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart craquele glazuur en draak decor. Sung-stijl. Afmeting: H 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 18 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met karper decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,2 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vazen met landschap decor. Eén vaas professioneel gerestaureerd. Afmeting: 18,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Grote blauw/witte Chinees porseleinen vaas met rondom figuren en hemel decor. Afmeting: 45 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen celadon bord met hert/scepter in de wolken decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap/pagode decor. Eén chip. Afmeting: 33,5 x 41 cm. Verder in goede staat.
Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen drinkbeker met Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen drinkbeker met Familie Rose figuren in tuin/goud decor. Afmeting: 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kommen met binnenin floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi kop en schotel, beschadigd. Twee 18e eeuwse schotels, waarvan één gelijmd. En twee 18e eeuwse Imari schotels, goed. Afmeting: 8 - 15 cm. In r...
Zeldzame 18e eeuwse Chinese Queng Lung kandelaar met landschappen/pagodes decor. Afmeting: 16 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese handbeschilderde porseleinen plaquette met signatuur en houten omlijsting. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 41 x 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vele figuren in interieur decor. Afmeting: 46 x 17 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met vogel/bloemen/insecten decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35,5 x Ø 16 cm. In goede staat.