This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Oude porseleinen figurengroep
Result: 40 EUR

Grote oude porseleinen figurengroep. Schakende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 25 x 13 cm. In goede staat.

6-Persoons Royal Copenhagen servies
Starting price 400 EUR

Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

3x Engelse Staffordshire honden
Starting price 70 EUR

Drie antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat..

Porseleinen figurengroep
Result: 45 EUR

Porseleinen figuren groep. Damspelende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 13 x 20 x 30 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen hinde figuur
Starting price 200 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen hinde. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 24 x 9,5 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur
Result: 50 EUR

Duits Rosenthal porseleinen herten jong. Abteilung Selb. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas
Starting price 50 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

3x Hollandse borden
Result: 35 EUR

Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...

Chinees kaststel
Result: 40 EUR

Klein 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Eén vaas + één deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.

Frans bisquit figuur
Result: 70 EUR

Groot antiek Frans gesigneerd bisquit porseleinen figuur. Jongen bij kruis. Door X. Bracher, Depose 1461. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Porseleinen Napoleon set
Result: 160 EUR

Antieke Weense-stijl porseleinen tête à tête theeset voor twee personen. Met Napoleon/goud decor. Eén chip roomkan. Circa 1880. Afmeting: 14 x 41 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Dresden figuren, 1900
Starting price 70 EUR

Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.

Antiek Weens porseleinen figuur
Result: 50 EUR

Antiek Weens porseleinen figuur. Man en vrouw met bloemen. Gemerkt met bijenkorf. 19e eeuw. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Result: 60 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 14 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Serie Charles Dickens borden (5x)
Starting price 50 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.

3 Delen aardewerk
Result: 45 EUR

Drie delen aardewerk. Bestaande uit: Steengoed baardmankruik, circa 1930. Chinees bordje, 19e eeuw, chip. Fayence polychrome bordje, gerestaureerd. Afmeting: 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Delfts (4x)
Result: 70 EUR

Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...

3x Grote kommen
Starting price 80 EUR

Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.

Lot porselein Lange Lijs
Result: 250 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Lange Lijs/peterselie decor. Eén kopje gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 4 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

5x Petrus Regout kommen
Starting price 80 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met herder/floraal decor. Afmeting: 7 x Ø 10,8 cm. In goede staat.

Duits servies
Starting price 100 EUR

Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

5-Delig Makkumer kaststel
Result: 290 EUR

Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.

Weense bokaal vaas
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Weense porseleinen dekselbokaal, kobaltblauw met goud decor en gelithografeerde figuren decors. Circa 1880. Afmeting: 36 x Ø 13 cm. In goede staat.

Majolica schaal
Starting price 150 EUR

Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal met floraal decor. Ontwerp Alfred Kusche, Baden 1447. Art Deco. Afmeting: 22 x Ø 28 cm. In goede staat.