Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mahonie inleg. Circa 1800. Achtdaags, halfuurslag, maanstand, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd. Joseph Smith Bristol. Afmeting: H 219 cm.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met maanstand en secondenaanduiding. Achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker en enchappement en wekker op bel. Wijzerplaat iets beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7,5 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met spiegels en wekker. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Franse comtoise met pronkslinger. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok. Circa 1900. Compositie metaal op houten sokkel. Wijzers missen. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse Jugendstil Ansonia klok met verende nar. Circa 1910. Wijzerplaat bijgewerkt. Compositie metaal. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. Eén maal vernikkelde Junghans reiswekker. Eén maal schildpad belijmde bureauklok. Frankrijk. Circa 1900. Enchappement, achterkant schildpad weg, wijzers missen. Afmet...
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Groot antiek onyx klokkenstel met verguld messing. Circa 1900. Citadel vorm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen pendule. Circa 1880. Historisme. Met kariatiden, leeuwenkoppen met hengsels. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met handbeschilderde aardewerk plaquettes. Gesigneerd A. Couvin. Beschilderde wijzerplaat haarscheuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Houten zonneklok met mechanisch enchappement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse marmeren klok met panter. Art Deco. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, slinger + bel missen, rest goed. Afmeting: 33 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule met romantisch paar. Circa 1860. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stukje van boom af. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede s...
Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse twee-kleurige bronzen Empire pendule met tazza. Brons gebruneerd en verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Franse marmeren met onyx Art Deco pendule. Met compositie metalen dame. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 66 x31 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse keukenklokken. Circa 1900 - 1930. Eén geheel van metaal met bruine omranding, circa 1900. Eén geëmailleerde klok met Duits landschap + figuren decor, randschade. Afmeting: Ø 21 - Ø...
Antieke gepolychromeerde Hollandse Gouda plateel klok. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Gelijmd achter + poot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat...
Twee antieke compositie metalen wekkers met figuren. Wijzers missen. Oxidatie metaal. Beschadigingen wiek + kruiwagen. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antieke Duitse acht-kantige eikenhouten Pfeilkreuz schoolklok. 1920. Afmeting: 36 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren Art Deco pendule met bronskleurige vogel. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 x 52 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok met houtinleg. Circa 1900. A. Gerome Rouen. Achtdaags Frans uurwerk, met bovenliggende balans. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met parelmoer/hout inleg. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén krimpnaad zijkant. Afmeting: 31 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart-marmeren klokkenstel. Circa 1900. Eén beschadiging aan marmeren kandelaar. Goud nieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 48 cm. In redelijk/goede...
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer en bosfee. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede staat.
Antiek Frans roodmarmeren Art Deco klokkenstel met kaarsenhouders. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Art Deco pendule van onyx met marmer. Circa 1925. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27 x 44 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Majolica Lenzkirch pendule met brons. Achtdaags stil uurwerk. A.U.G. 687827. Afmeting: 26 x 20 x 11 cm. In goede originele staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.